Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis gyors segítség kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis gyors segítség kellene, mi legyen?

Figyelt kérdés
Szoval hogy is kezdjem, van egy lány, aztán nemrég már eljött (vagyis inkább ő hívott szinte) velem fagyizni, aztán általában kérdezgeni szokta megyek e buliba, meg mindig mondja menjek, na most mentem, mert megint mondta (hogy jajj menjek már, meg aztán hova tűntem-ez nem releváns- meg hogy menjek oda hozzájuk stb)... na de itt a bibi... volt ott valami p.csömöccse... hát azt hittem meg tudnám folytani egy kis kanál vízben. A srác elkezdi előtte, hogy húú a múltkor amikor veled partyztam, olyan jót még életemben nem partyztam... csak azért jöttem el a partyra most is mert te hívtál ( ilyen jó mély jelentésű szavak ...)A gyerek jobban nyomult mint az oroszok a világháborúban (ölelgetni próbálta, meg ugye a tipikus "kemény gyerek vagyok" tánc stb...) , a lány meg hát hogy mondjam hagyta is magát meg nem is , mert engem is keresett, meg amikor a srác épp belelendült volna, akkor odébb ment ilyesmi. Nem tom mi tévő legyek, most kérdezzek rá, hogy az eddigiek mégis mik akartak lenni? Vagy nem tom.
2012. ápr. 26. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
innen a számítógép másik oldaláról nézve azt látom, hogy a csajnak te kellessz, csak félénk volt lekoptatni azt a homokládát
2012. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem homokláda, hanem ahogy a haverom nevezte, inkább "nem valami adonisz" a kemény vagyok tánc meg azt takarja, hogy húzd közel a csajt(jelen esetben menj hozzá közel felváltva a kettő). A többit sejtitek hogy néz ki a dolog.
2012. ápr. 26. 21:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy amikor előadta a szöveget(partísat), akkor is kb a tényleg? nem is olyan jó, áá dehogy... hasonló szöveget nyomott a lány. Amikor meg mennem kellett, akkor a lány jött hozzám, de hát még alig táncoltunk (épp nem csúszott ki a számon, hogy ez nem az én hibám) aztán írtam neki valami smst, aztán meg mondja hívjam fel... ilyesmi. Na ez volt nemrég és ez a vége.
2012. ápr. 26. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
jaja, vágom, de szerintem a kérdésed lényege nem ezen volt, szal felesleges feszegetni, de leírtam már a véleményem, szerintem te kelessz neki
2012. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom tudom, de ez egy kicsit a bioritmusomat felizgatta nemrég.
2012. ápr. 26. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Riválisok mindíg is lesznek! Ne várd a sültgalambot öcsi!
2012. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
B*sszus! Elhív a csaj bulizni, te meg nézed, hogy más táncol vele?! Ahelyett, hogy te táncolnál vele és lekoptatnád róla azt a másikat?!
2012. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!