Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg tanácstalan vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tanácstalan vagyok és nem tudom hogyan legyen tovább?! Segítség

Figyelt kérdés
Van egy parkapcsolatom, de nem tudom hogy ezek utan mi legyen velünk. Szeretem a parom es o is engem, de ez mar nem olyan mint regen. Csak a sok rossz tortenik velunk es mar tisztara elhidegultunk egymastol (jobban en tole). A sok rossz pl. az hogy titokban kell jarnunk anyam miatt. Rendesen utalja a paromat, pedig nem artott neki soha semmi rosszat. Hozzank nem johet be, mert akkor kihivja a rendoroket stb. Hozzajuk en sem mehetek, mert ha o nem johet hozzank akkor en se jarjak hozzajuk( anyja szerint, haragszik ram, de az sem tudom h miert). Kint fagyoskodunk, mint a 14 eves gyerekek. Osszekoltozni tervezzunk, de igy hogy nekem meg nem sikerult munkat talalnom, nagyon nehez, de igyekszem. Bennem sincs mar az az erzes, mint regen a sok rossz miatt. Ha nem probalom ki vele az osszekoltozest akkor megbannam, mert lehet h akkor mukodne a kapcsolatunk, mert senki nem szolna bele az eletunkbe. De viszont lehet h nem sikerul az osszekoltozes es en mar ezt nem birom folytatni, hogy anyam beleszol az eletembe es lehord minden sz* rnak, mert vele vagyok. Lehet csak vegleg szakitanom kell a parommal es mindenkinek jobb lesz. En nekem majd lesz mas akit anyamek szeretnek es nem fog beleszolni az eletembe. A parom is talal masik lanyt, akivel nincs ennyi problema es akinek az anyja nem olne meg legszivesebben. Mit csinaljak?
2012. febr. 7. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Fúúh... hát nem tudom hány éves vagy de egy bizonyos kor után már illene a talpadra állni és megmondani az édesanyádnak a frankót. Igazából ez a te életed nem kéne hagynod, hogy ő irányítsa. Neked kell élned a sajátod. Állj szépen elé és mond meg neki, hogy mi van.
2012. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
Anyád mindig bele fog szólni az életedbe. Le kell róla válnod.
2012. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok, nem lehet vele beszelni ugy is az van amit o mond, es soha nem veszi eszre magat!
2012. febr. 7. 14:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy le kell azon vagyok, en hosszutavon nem birom ki mellette!
2012. febr. 7. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
szövevényes és bonyolult. mi benne a jó, csak egy pasi,
2012. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elköltöztem otthonról kevesebb mint egy év után, a páromhoz és annak apjához. Most kicsivel több,mint egy éve vagyunk pesten egyedül, édes kettesben.

Anyámékat megkérdeztem,h msot így % év után árulják már el, hogy KONKRÉTAN MI BAJUK VAN??? Azt írták emg levélben, hogy nem támogatna abban, hogy tönkre tegyem az életem. Puff. Karácsonykor voltam otthon utoljára, többet nem tervezem, hogy lemegyek.



23N

2012. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!