Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, rám szállt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, rám szállt egy csaj. Hogyan rázhatnám le úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Pár napja ismerkedtem meg vele. Elsőre aranyosnak tűnt, telefonszám csere stb. Azóta egyszer találkoztunk, már akkor is kicsit túl buzgónak tűnt. Viszont azóta egyfolytában hív, sms-t küld, egyszóval zaklat :D Nem akarom megbántani, de ez nekem sok, főleg h még semmi sincs köztünk, szinte nem is ismerjük egymást. Én 24f, ő 20l
2012. ápr. 27. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik lány ismerősödet kérd meg, hogy játssza el, hogy ő a barátnőd. Akkor talán leeseik neki.
2012. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma már harmadszor hívott, már fel sem veszem, inkább kikapcsolom a telefont....
2012. ápr. 27. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:

passzold át nekem, képet küldesz róla?

add meg a tel számát privibe.

2012. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki így, ahogy ide leírtad. Hogy aranyosnak tartod, de túlbuzgó és ez így neked nem jön be, pláne így, hogy még csak nem is vagytok együtt. Ha normális a lány, ebből megérti, hogy mi a bajod...
2012. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemlehetne megdugni akkor már?:D
2012. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!