Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell úgy csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell úgy csajozni, hogy nem vagyok helyes?

Figyelt kérdés
csak válaszokat kérek, semmi akaszd fel magad, vagy hasonló beszólásokat!

2012. ápr. 25. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanúgy, mint a helyesek. Csak te nem leszel eredményes...
2012. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
vegyél ferrarit vagy lamborghinit arra buknak a csajok :) és ne hogy már te döntsd el hogy helyes vagy, vagy nem!
2012. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha jó a dumád, bármi lehetséges
2012. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Vannak nem annyira szép lányok,na sajna akkor csak az jutott neked.De ha gazdag leszel ilyen problémáid nem lesznek.
2012. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

ezeket nézd meg lehet nálad működik de nálam semmi változás mert nem is léptem a változás érdekébe

2012. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%

TE legalább tudod mi vagy.


Én még mindig nem tudom, hogy helyes vagy ronda vagyok, mert a lányok fele helyesnek tart, face-en is rámírnak, bökdösnek, ellenben a másik fele meg lerondáz vagy észre sem vesz.


Az igazság tényleg odaát van. :D

2012. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél b@lfasz, bízz magadban, ne csinálj hülyét magadból, mutasd az előnyös tulajdonságaidat. Ha kövér vagy, fogyj le, ha sovány vagy, hízzál, ha nincs szókincsed, olvass.
2012. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez a saját véleményed vagy másoké?Mert nem mindegy.

Ha jó a beszélőkéd,nyert ügyed van!!!

26n

2012. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Volt már barátnőd?

Egyébként relatív,kinek mi a helyes.

2012. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Teljesen szubjektiv dolog,hogy kinek vagy helyes,vagy nem.Egyébként minden zsák megtalálja a foltját!Legyen tőbb őnbizalmad.
2012. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!