Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevette, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevette, hogy tetszik nekem vagy én is tetszenék neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy van 1 srác a suliban, aki nagyon tetszik. Elég népszerű, sokan ismerik és nagyon sok lánynak tetszik. Van barátnője egyébként már egész régóta. Nos, nekem is nagyon szimpatikus, bár nem nagyon beszéltünk még eddig, de egyszerűen nem tudom megállni, hogy amikor felbukkan ne nézzek rá..gondolom észrevette, hogy tetszik nekem, de mostanában mindig amikor rá nézek látom, hogy ő is engem néz...:D Ez lehet puszta véletlen vagy esetleg tetszenék neki?

Előre is köszi a normális válaszokat.



2012. ápr. 27. 15:56
 1/1 anonim válasza:

hát nem tudom mert nem látom h.hogy nézrád!?


minden esetre kezdj el beszélgetni vele nyugi a mi nem vagyunk olyanok h. leórdítsunk hogy takarodj inen hogy nézel ki!(ezzel nem azt mondom h. a lányok igen de vannak köztük 1-2)


egyébként könyű megállapítani


ha 10alkalomból legalább 7szer ő is rád néz akkor beszélj vele hogy szia észrevettem h. te is gyakran rám nézel! ezt letagadhatja h. őnem de ha zavarba jön közbe azt észreveszed!


egyszerűbb:kacsincsrá vissza kacsint akkor jó!

2012. ápr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!