Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm és én is ugyanabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én is ugyanabba a fiúba vagyunk belezúgva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm folyton róla áradozik nekem (meg mindenkinek), és közben úgy teszek, mintha együttéreznék vele, meg olyanokat mondok neki, hogy szurkolok, hogy összejöjjenek, hogy összeillenek, biztosan a fiúnak is tetszik ő, de közben majd meghasad a szívem, mert én is belezúgtam!! Mindketten kb. ugyanakkor szerettünk bele a fiúba, még év elején (gimi), de a barátnőm elkezdte mondogatni mindenkinek, hogy "jaj, az a srác milyen jól néz ki", meg folyton kutakodik utána. Szóval így már elég furcsa lenne, ha én is elmondanám, hogy tetszik. És olyan szomorú vagyok. Majd meghasad a szívem, ha arra gondolok, hogy mi lesz, ha összejönnek! ;'( 16/L
2012. ápr. 27. 16:58
 1/4 anonim válasza:

Szerintem beszéld meg barátnőddel hogy neked is tetszik nagyon.

Vagy mondjátok el mindketten a fiúnak,aztán amelyikőtök jobban bejön neki majd azzal lesz valami..

2012. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma már a 3-as sem botránkoztat meg senkit, nem ti lennétek az elsők :)

De viccet félretéve, jó barátnő vagy.

Egy fiúért sem érdemes felrugni a barátságot, majd jön másik helyette.

2012. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges,amíg a srác egyikőtök irányába sem mozdul!
2012. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a "baj", hogy úgy látom, mintha a fiú érdeklődne irántam. És félek, hogy mi lesz, ha ő is úgy érez irántam, mint én ő iránta.
2012. ápr. 27. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!