Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sürgős válaszra van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sürgős válaszra van szükségem akinek van ebben tapasztalata kérem válaszoljon többet érzek iránta mint egy barátság de nem vagyok teljesen belezúgva és most csalódott bennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

arról van szó hogy van egy lány akivel kb már egy éve neten hülyülünk és nagyon jó barátok vagyunk, többet éreztem iránta mint egy barát iránt de nem voltam nagyon bele zúgva, tehát egy nagyon nagyon mély barátságról van szó, megkért hogy találkozzunk 350km-re lakik tőlem felmentem hozzá 3 napra és tényleg úgy mentem fel hozzá hogy semmilyen komoly szándékom nem volt vele kapcsolatban, és nem csak miatta mentem fel csak ő kért meg rá, na most ma elmondtam neki hogy többet érzek iránta mint egy barát iránt de nem sokkal, és most teljesen ki van borulva és nagyot csalódott bennem, mert hogy én olyan vagyok mint a többi, és hogy belé mindenki csak szerelmes tud lenni, mit csináljak, nem is akar látni, de nagyon szeretem a társaságát és most teljesen csalódott bennem és látni se akart, nagyon szépen kérem hogy valaki segítsen, nem tudom sehogy se meggyőzni hogy nem vagyok belezúgva

mit csináljak, mit tegyek, hogy újra jóban legyünk egymással, mert a legjobb barátom már 3 éve kiköltözött kanadába és akkor 1 hónapig hozzám se lehetett szólni, nem akarom ezt újra átélni, belehalnék


2009. aug. 21. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el megint hozzá,és mond el neki,hogy azért mondtad el neki amit mondtál,mert szeretted volna ha tudja,hogy igaz többet érzel iránta a barátságnál,de az igaz barátságot semmiért nem cserélnéd el.Inkább a barátságot választod,és soha nem fogod kínos helyzetbe hozni,és soha nem fogsz neki többet "szerelmet" vallani.Talán egy ilyesmi beszélgetés kibékítheti..
2009. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem várj egy kicsit had nyugodjon le! ez embertől függ mennyi időt vesz igénybe!aztán írj rá msn,sms vagy hívd fel és mond meg neki amit érzel!ha télnyleg jó barátod meglehet beszélni!!remélem segíthettem!sok sikert
2009. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hogyha el kellene hozzá mennem ezt a 350 km-et és térden állva mindenki előtt bocsánatot kellene kérnem, és megint jóban lehetünk, megtenném, holnap már ott lennék
2009. aug. 21. 22:55
 4/7 A kérdező kommentje:
ma felhívtam, és azt mondta hogy dolga van, tudom hogy semmi dolga nincs 3 napig ott voltam, és nagyon szarul esett hogy így lerázott
2009. aug. 21. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég furcsa, ahogyan a helyzetet kezeli. Mi az, hogy belé mindeki csak szerelmes tud lenni? Nah m1. a lényeg, hogyha részéről is olyan igaz barátok vagytok mint részedről, akkor egy idő után meg fog békélni, mert hiányozni fog neki a társaságod bármit teszel és bármit nem. Szerintem.:) De azért persze közben keresd rendszeresen, h tudja, h te még mindig ugyanúgy kedveled.
2009. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
úgy hogy egy nagyon gyönyörű lány és eléggé sokan csak le akarnak feküdni vele
2009. aug. 21. 23:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor az biza nem szerelem.:S Esetleg finoman megfogalmazva idézőjelesen.. De amúgy értem..
2009. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!