Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves fiúnál mi a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiúnál mi a szerelem?

Figyelt kérdés
úgy értem h már dugni akar vagy mittudomén?!
2012. ápr. 27. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a szerelem egyet jelent a dugással?
2012. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kitalálom. Neked bejön ez a 14 éves fiúcska.. Még ne feküdj be alá és ha mégis úgy döntesz, ne azért mert a másik már elvárná vagy akarná.
2012. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen bejön eltaláltad :D csak kérdem h ő mit akarna tőlem (bocs a hülye kérdésért)
2012. ápr. 27. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
14 korai
2012. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem érzed kínosnak hogy az előző kérdés is a tiéd?


de egy év korkülönbség nem sok. főleg az ilyen kis sz@rosoknál mint én, meg ti.

2012. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az előző kérdés nem az enyém :) jó h te jobban tudod :)
2012. ápr. 27. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ami egy 15 ,16 ,17 ,18 stb. évesnél...
2012. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is 14/f vok, szerintem ebben a korban a szerelem 2 dolgot jelent:

1 dugni akar -.-"

2 legyen valami téma a suliban

Nálunk is az osztálytársak folyton mondják hogy ők így szerelmesek, meg hogy megőrül a lányért. Én nem egy lányt utasítottam vissza. Nem jó az semmire, csak hogy utána szakítunk és akkor az összes lány azt fogja beszélni hogy én milyen egy bunkó paraszt vagyok. Barátok lehetünk, lóghat velem ha akar, de egy az együtt járunk, meg szerelem hülyeség ebben a korban nagy marhaság! Inkább gépezek vagy lógok a haverokkal.

2012. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"Én is 14/f vok, szerintem ebben a korban a szerelem 2 dolgot jelent:

1 dugni akar -.-"

2 legyen valami téma a suliban

Nálunk is az osztálytársak folyton mondják hogy ők így szerelmesek, meg hogy megőrül a lányért. Én nem egy lányt utasítottam vissza. Nem jó az semmire, csak hogy utána szakítunk és akkor az összes lány azt fogja beszélni hogy én milyen egy bunkó paraszt vagyok. Barátok lehetünk, lóghat velem ha akar, de egy az együtt járunk, meg szerelem hülyeség ebben a korban nagy marhaság! Inkább gépezek vagy lógok a haverokkal."



"NEM EGY LÁNYT UTASÍTOTTAM VISSZA" XDDDD


biztosan nagyon tapadnak rád a nők xDDDDDDDDDD

2012. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!