Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak Budapestiek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak Budapestiek vagy Pest megyében élő lányok írnak erre az oldalra?

Figyelt kérdés
Ha van egy kis szabadidőm amit lazulással töltök, akkor válaszolgatok kérdésekre, de ha élőben kifáradtam akkor néha itt is ismerkedem, de akik megtetszenek általában Pest megyében laknak, én viszont nem. És olyan messze vannak!! :D

2012. ápr. 27. 19:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem Pest megyei vagyok...
2012. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Lehet ,hogy nem szeretik a parasztsrácokat
2012. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nagy számok törvénye?:)
2012. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Találkoztam már pécsivel, debrecenivel, határ mentivel is, szóval...
2012. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
parasztsrác.. b@szki :D kissé messze állok attól
2012. ápr. 27. 19:21
 6/20 A kérdező kommentje:

19:20


Oké világos, de itt is rengeteg ember él ahol vagyok és még számos más város van. Persze pesten túlteng a népesség, előbb utóbb én is felköltözöm majd, de az ember hajlamos azt gondolni, hogy az olyan helyeken ahol van net és kevés a szórakozás lehetőség élőben, azok többet fognak netezni, de nem így van. A nagy számok törvénye sokszor furcsa fordulatot vesz. :)

2012. ápr. 27. 19:25
 7/20 anonim ***** válasza:
Na ne már... Tele van az oldal debreceni meg nyíregyi csajokkal.
2012. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szolnok megye
2012. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Csakhogy ezek még távolabb vannak, mint pest :DD
2012. ápr. 27. 19:47
 10/20 anonim ***** válasza:

Áruld már el milyen megyéből írsz!

Amúgy lehet, hogy nem tudtad, de az internet segítségével még sok millió weboldalt meg lehet látogatni:D A nagy számok törvénye alapján máris csökken az esélye, hogy pont itt hemzsegnek a te megyédből, és még kisebb, hogy pont azokkal elegyedsz beszédbe. Próbálkozz olyan oldalakon, ahol direkt az ismerkedés a cél. Ott célirányosan tudsz beszélgetni olyan megyei csajjal, amilyennel csak akarsz:) Más kérdés, hogy lehet segg hülye, de olyan itt is akad bőven.

2012. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!