Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki saját maga csinálta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki saját maga csinálta az esküvői dekorációt (család, barátok segítségével), hol vette meg a hozzávalókat? Elsősorban budapestiek, Pest megyeiek válasza jönne nagyon jól.

Figyelt kérdés
Gondolok itt főként az asztalok díszítésése virággal, üvegvázákkal, gyertyákkal, stb.

2012. márc. 24. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

IKEA

Kézműves boltok

De a legtöbbet itt szereztem be házhoz szállítással:

[link]

2012. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ikea, vatera és [link]
2012. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én ugyan pécsi vagyok, de én vateráról és kisebb papírboltokból vettem meg mindent, így volt a legolcsóbb
2012. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

Miért akarod magad csinálni?

A virágos csak az anyagköltséget kéri el, tehát nem fogsz olcsóbban kijönni, s csak egy csomó problémát csinálsz magadnak!!!!

2012. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

mi is a dekoraciosanyag.huról rendeltünk hozzá mindent, plusz papírbolt, hobbi boltok!

Nálunk a virágosoknak van munkadíja is, az anyaköltségen kívül!főleg ha meghallják, h esküvőre kell :D

2012. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

4es tapasztalatból mondod?


mert én tapasztalatból mondom, hogy 30E Ft-ból megvolt az egész dekoráció, amiért egy dekoros cég elkért volna minimum 120at...

2012. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
dekoros cég lehet, de egy virágos csak anyagáron dolgozik. tehát te nem tudod olcsóbban beszerezni.
2012. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

a virágos is csak a virágot tudja, bérelni kell neki is dolgokat, esetleg ha az övé, akkor neked kell bérelned tőle.


és nagyon sok virágos azt mondja, hogy anyagáron, közben rátesz 10-20ft-ot minden szál virágra, ami neked lehet fel sem tűnik, de neki szép haszna lesz belőle...



tudom, párom anyja virágos...

2012. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


120 ezerért csinálta volna egy ISMERŐS(!!) a díszítést, ami kifutott abból, hogy a főasztal mögötti falra lehetett egy cső segítségével lepelt rakni és rá díszítést, valamint az asztalokat lehetett díszíteni, mert a tulaj csak azt engedte.

Ezt én is röhögve megcsináltam.. kapaszkodj meg: 25ezerből! És ebben 7 ezer forint olyan költség volt, ami ha nem lett volna, akkor is szép lett volna az esküvőnk.

Gyönyörű lett a díszlet. Csak kreatívnak kell lenni és a neten utána nézni sok mindennek.. ötleteket meríteni!


Virágosnak csak anyagköltsége van?! Remélem csak viccelsz!

Nálunk a menyasszonyi csokrok 18-20ezertől kezdődnek! Ha lelógósat szeretnél (csepp alakú) vagy valami nagyobbat, akkor már 35-40ezernél járunk! A 18-20 ezres egy sima kis kézi kerek csokor, amiben van max. 5 szál rózsa és rengeteg zöld (töltelék) növény!

Ja és nagyvárosról beszélünk..


Neten rendeltem meg a csokrom művirágból, ami 7ezer volt. Gyönyörű és idő/érték álló..

2012. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

én voltam a pécsi..


hát én is pont ezt mondtam, kedves utolsó! :)


megmutatnád a csokrod, és hogy honnan rendelted? köazönöm

2012. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!