Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szerb és egy magyar?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerb és egy magyar?!

Figyelt kérdés
Szerintetek az furcsa, ha egy magyar lány,aki nem tud szerbül egy szerb fiúval jár, aki tiszta szerb és nem tud magyarul?
2009. jún. 22. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
furcsának furcsa, de nincs benne semmi rossz, ha van nyelv amin tudnak beszélgetni:D
2009. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem furcsa, mivel valami módot úgyis találnak a kommunikációra. Én is magyar vagyok, egy szót nem tudtam szerbül, aztán szerb pasim lett, aki megtanított szerbül.

2009. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Várj szóval van egy

lány-->magyar-->NEM tud szerbül

fiú--->szerb--->NEM tud magyarul

ha jól értelmeztem.

Nekem furcsa mivel akor hogy értik meg egymást :S

Mert van egy ismerősöm akik most házasodtak össze alány az szerb,de Ő tud magyarul és így megértik egymást mivel mind a ketten tudnak MAGYARUL.Viszont akor ,hogy beszélnek egymással mutogatnak activitznek xD vagy mi ?

2009. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Én úgy tudtam, hogy szerbek utálnak minket vagy ez nem igaz?
2009. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nem!
2009. jún. 22. 15:04
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

14:57-es vagyok:

A szerbek állítólag tényleg utálnak minket DE.

Én is utálom őket és az ismerősöm felesége az elvan mint a befőtt mintha Ő is magyar lenne egy buliba ismerkedtek meg szóval ez nem mindenkire igaz. :)

2009. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nyelvi nehézség nem akadály. Minden meg lehet oldani. :)

Nekem egy olasz fium volt, ő nem beszélt magyarul én meg nem beszéltem olaszul.

Mondjuk ha van egy közös nyelv amit mindketten törtök az nem árt. :) ( Nálunk megvolt az angol.)

2009. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi furcsa nincs, én ismerek egy párt, mondjuk a lány beszél szerbül.. de lényeg az, hogy legyen egy nyelv, pl. angol amit mindketten értetek és tudtok beszélgetni.

Amúgy ez a szerb-magyar ellentét fennt áll, de nem kéne általánosítani. A szerelemben pedig minden lehetséges.. :)

2009. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

izé .. nekem 15 évesen volt Erdélyben egy román barátnőm. Ő nem tudott magyarul csak néhány szót, én nem tudtam románul csak néhány szót, angolul kommunikáltunk amennyire csak tudtunk, de hát nem ... :) 1 hónapnál tovább nem tartott az egész, elsősorban a kor miatt. Azóta nagyon jól elvagyunk, tartjuk a kapcsolatot , ő megtanult magyarul, én románul, ha nem értünk valamit kiegészítjük angollal.


Szerintem meg lehet oldani a helyzetet, nehéz de meglehet :) . Ő megtanulhat magyarul, te szerbül és ha nem értitek meg magatokat kiegészítitek angollal :)

sok sikert !

2009. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En Szerbiai vagyok,neharagudjatok,de itt titetket nagyon sokan ne utalnak.Szeressuk a Magyarorszagiakat.
2009. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!