Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek arról, ha egy nem túl vékony lány vesz fel miniruhát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hasonló a véleményem mint azokról, akik nagy méretekkel cicagatyát vesznek fel. A miniruha még egy fokkal jobb.
2012. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mini nem gaz, de pl. cicanadrag nagy fenek mellett nagyon!
2012. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
huu engem nagyon izgat!! Szeretem a telt lányokat.
2012. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a lány alkatától is függ.Ha telt,de a lábai pl. formásak,semmi ellenvetésem nincsen.Viszont ha valaki tényleg kövér,akárki mond akármit is,ismernie kell a saját határait ahhoz,hogy ne váljon nevetségessé.
2012. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
163 cm, 65 kiló vagyok, nem tudom, ez már kövérnek számít-e.
2012. ápr. 28. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy valaki kövér-e,az nem feltétlenül csak a kilóktól meg a magasságtól függ.Hangsúlyozom: ha arányosan oszlik el rajtad ez a 65 kiló,semmi probléma nincs veled,teltkarcsú vagy.Így látatlanban nem lehet ezt megállapítani.
2012. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A súlyod és a magasságod alapján nem lehet eldönteni, hogy tényleg kövér-e. De ha valaki olyan ruhát vesz fel, amely nem áll jól neki, az nagyon rossz, még akkor is, ha ő egyébként szép. Van, akinek egyszerűen a hosszú nadrág áll a legjobban, mert olyan az alkata. Akkor vagy szép, ha olyan ruhákat hordasz, amelyek neked jól állnak, és nem olyanokat, amelyek divatosak, vagy másnak jól állnak, vagy neked tetszenek.
2012. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősöm, aki majdhogynem kövér, mégis simán felvesz miniszoknyát...és a fiúknak tetszik ;)
2012. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem, taszító ha egy tömzsi és vaskos lány miniruhát vesz fel. Ha nincs mit, akkor nem kell mutogatni.
2012. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!