Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk az osztályban a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk az osztályban a nagyon vékony lányokra buknak. Miért?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok (8.osztályos) Van az osztályban egy lány aki nagyon vékony,jó alakja van de a feje nem szép és mégis állandóan csak rajta lógnak a fiúk meg nézik őt meg minden.Ennek a lánynak van pasija már több mint egy éve..Én nekem állítólag "jó az alakom" vagyis azt mondják,de nekem van feleslegem... És régen sokkal ducibb voltam,azóta már fogytam és valószínű azóta megmaradt a rám jellemző "duci,dagadt,bálna" szó és ez tökre zavar. Azt mondják,hogy nekem szép az arcom és itt gyakorikérdések.hu-n is azt olvasom legtöbbször,hogy a fiúk először az arcot nézik. De itt nálunk nem így van. Ilyenkor mindig előjön az önbizalomhiányom meg minden mert néha kicsit jól esik ha velem is foglalkoznak a fiúk az osztályban. Most ezt ne értsétek félre de tényleg így van... Vmikor tök jóba vagyunk meg beszélgetünk meg minden most meg már nem és állandóan az Adrin lógnak,vszínű mert neki jó az alakja( vékony láb,lapos has,pici mell) mondjuk neki több melle van mint nekem...na de mindegy... szóval nem értem. Ezekszerint a test fontosabb mint az arc?:( Ezért is szeretnék már régóta lefogyni,egyébként 170cm/60 kg vagyok..Most éppen 59.5... Van feleslegem de télen eltudom takarni. De nyáron már nem. Szerintetek mi lenne a legjobb sport vagy mozgás vagy bármilyen étrend amivel eltudom érni,hogy nekem is jó alakom legyen? Leginkább a lapos hasat szeretném elérni:)

14/L

És előre is köszi,aki segít! Ja,és a kérdést azért ebbe a témába írtam ki mert általában az ilyen kérdésnél hamarabb visszaírnak.


2012. febr. 28. 15:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
A fiúk szeretik a szép arcot, de 14 évesen még inkább a testet veszik észre. Egyébként ennél ne legyél vékonyabb, a 170cm/60 kg pont ideális. Majd pasizol a középiskolában.
2012. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%
Ezek a srácok még éretlenek. Lehet azért azt a lányt nézik, mert izgatja a fantáziájukat, hogy 1 éve barátja van, biztos nem szűz már minden téren..
2012. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
71%

éretlenek nagyon.

nálunk még gimi 4. osztályában is vannak ilyenek hogy hú az a lényeg hogy egy csajnak olyan vékony legyen a lába mint pl. az én alkarom :D (és nem vagyok kövér)

ezekkel nem kell foglalkozni :) és a 170/60 jó :)

2012. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Pedig szívesebben lennék 50-55 kg között.

De köszi a válaszod!:)

2012. febr. 28. 15:21
 5/39 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2012. febr. 28. 15:22
 6/39 anonim ***** válasza:
56%

170/60 sose volt dagadt... az ponn jó

14 éves kis srácoknak meg nem kell nézni a viselkedését, megy egyik a másik után... most az a csaj a menő az osztályba aztán lehet, hogy 1 hónap múlva meg a legnagyobb szájú "alfahím"nek tartott csávó az osztályba kitalálja hogy egy másik csaj a menő és akkor majd azt követik... ilyenek ezek :D

2012. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Hát kb... de mégis tökre zavar..szerintem a lány nem szép. Az alakját elfogadnám azért. de ő olyan,hogy hiába eszi tele magát nem hízik. de én meg nem olyan vagyok.... Rajtam se lenne felesleg ha mozognék de hát nem mozgok..:( De most már kéne valamit. Nyárra szeretnék szép alakot. Sehol egy úszógumi:) úgyis itt az utolsó osztálykirándulásunk is.. nem akarom,hogy úgy nézzenek rám mikor bikinibe leszünk,hogy fúúúúúj.....stb-.-" Mondjuk szerintem nem én vagyok a legcsúnyább az osztályba...nem úgy néznek rám. most volt a fotózás és az egyik lány aki tényleg csúnya szegény fotózták és elfordultak.... de nálam nem. meg vmelyik szokta lájkolni a képeimet fb-n XDD de ez lényegtelen:) akkor sem értem,hogy itt miért dagadt az akin van egy kis felesleg..
2012. febr. 28. 15:33
 8/39 anonim ***** válasza:
86%

nem dagadt, nekem tetszik, de én csak 1 vagyok a 4 milliárd férfi közül XD

képet rakj arc nélkül, úgy úgysem ismernek föl

mert nem mindegy hogy hogy oszlik el az a 60 kiló se, ha arányosan akkor k*rva jól néz ki, de ha nem akkor... :S

2012. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
45%
vékony deszkába lehet jól szeget verni....
2012. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Képet nem rakok fel, vagy még nem tudom. De akkor leírom nagyjából.

Kicsi mell(tudom,hogy már rosszul kezdődik de ez van,nem tehetek róla) van egy kis hasam,derekam is, de anya szerint az vékony-.-xDD van combom is de elvileg nem vastag és fenekem is van de az se nagy.. nekem nem tetszik az alakom sőt szerintem egyenesen szar.:D szoktam állni a tükör előtt, beszoktam húzni a hasam és a csípőmre rakni a kezem,hogy ne látszódjon a derekam és úgy nagyon jó..:D bárcsak olyan lehetne..bár könnyen behúzom odáig.. de azért nem olyan:(

2012. febr. 28. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!