Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem 1 fiú de neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem 1 fiú de neki más tetszik. Nem tudom hogy mi tetszik neki benne, mert meg próbálok olyan lenni mint az a lány. De nem tudom hogy mit csináljak. Félek hozzá szólni hátha valami cikit vagy égőt mondok neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 18:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kinézete tetszik, azaz az arca, teste. Ha nem szólsz hozzá, akkor nem is adsz esélyt, hogy megszeressen tged, ez esetben marad a plátói szerelem.
2012. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert aki fiú tetszik nekem az sovány, akibe szerelmes hasas és én is az vok sajna :(
2012. ápr. 28. 18:12
 3/28 A kérdező kommentje:
De kösz a választ :)
2012. ápr. 28. 18:12
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A kémiát sosem fogod tudni átverni... Egyébként ne másokat másolj, add önmagad! Ha úgy nem érdekled, akkor sehogy sem.
2012. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne próbálj meg arra a lányra hasonlítani.Miért kéne neki abból a csajból még egy?Lehet,hogy annak a lánynak annyi előnye van veled szemben,hogy nyitottabb,közvetlenebb mint te,és mert flörtölni a fiúval.Ha mindig attól félsz,hogy elrontasz valamit,sosem lesz pasid.Hidd el,mindenkinek vannak hibái,belülről még a kiszemelt srác is rózsaszín! ;) Bátorság!
2012. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Mongyuk abba a fiúba kb velem eggyütt 5 en szerelmesek.
2012. ápr. 28. 18:15
 7/28 A kérdező kommentje:
De lehet hogy igazatok van hogy önmagamat aggyam és ne hasonlítsak másokra.
2012. ápr. 28. 18:15
 8/28 lulukaa4 ***** válasza:
Ne akarj más lenni...Legyél önmagad!!Ne legyél olyan mint az a másik lány..nem tom hány éves vagy...Legyél vele olyan mint amien te vagy önmagad legyél...beszélgess vele stb..ha nem reagál smemit mond el neki mit érzel és ha az sem akkor felejtsd el nem érdemel meg akkor téged:D
2012. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Hát az osztályból én vok a legfiatalabb.

Májusban leszek 10 éves.

A fiú az 11 éves asszem.

A fiúnak aki tetszik az is kb 10-11 éves

2012. ápr. 28. 18:20
 10/28 anonim ***** válasza:

És a srác okos? Mert ha igen, akkor van rá esély, hogy nem bírja az idiótákat... kezdetnek javaslok egy helyesírási szabályzatot...

Najó, cseszegetést félretéve... félsz hozzászólni, és azt kérdezed, mit csinálj? Hát így nem sokat tudsz... szólj hozzá, légy kedves stb... de az is segít valamennyit, ha egy kiegyensúlyozott, vidám lányt lát, szóval ha épp nem beszélsz vele, akkor se árassz búskomorságot! Ez alatt persze nem azt értem, hogy hahotázz hangosan, azt nem viselik el sokan.

2012. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!