Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú de neki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de neki már van barátnője . Mit tegyek? (bővebben lent, kicsit bonyolultabb a dolog. )

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy egy osztályba járunk, és már kb. egy féll éve vagyunk különösen jóba ami elég fura mert rég ismerjük egymást.. Az egész úgy kezdődött, hogy ő bevallotta, hogy tetszek neki, de én ekkor még gondolkodási időt kértem, és még utána sokat beszéltünk erről meg minden, volt egy 2 hetes vakáció ami alatt egyáltalán nem beszéltünk, és neki most barátnője van, és tudom, hogy az első "igazi" kapcsolata meg úgy mintha érdekelné is a dolog, de látom rajta hogy nincs igazán oda a dologért. Tudom, hogy ebben a korban ez normális, de akkor velem mért mindig ugyan olyan közvetlen, mint akkor mikor én érdekeltem és nem az a lány.Magyarul nem tudom hovatenni ezt az egészet úgy ahogy van...Fura az is, hogy csak most (mikor barátnője van) kezd egy kicsit jobban foglalkoztatni a dolog, persze addig sem csak viccből voltunk barátok de most igazán érdekel ...persze nem szoktam kérdezgetni, mert nem akarom hogy azt higgye féltékeny vagyok, mert nem is csak érdekel hogy mi van vele... És egy kicsit örülök is a kapcsolatuknak, mert bűntudatom volt, hogy elutasitottam... Akkor ez most azt jelenti hogy szeretem vagy csak azért van mert ő már mással van? (legyetek szivesek normális válaszokat. köszi :)

2012. ápr. 24. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nem vagy te féltékeny :) Lesüt a kérdésedböl.
2012. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"neki már van barátnője"


Innentől kezdve felejtsd el "úgy".


"Fura az is, hogy csak most (mikor barátnője van) kezd egy kicsit jobban foglalkoztatni a dolog"


Igen, mert nehogymár másé legyen. Egó. Mindig az kell jobban, ami nem a miénk...


"mert nem akarom hogy azt higgye féltékeny vagyok, mert nem is"


Aha, hát persze, hogy nem vagy az. :DDD

2012. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akkor amikor lett volna rá alkalmam akkor még sem akartam vele lenni, de most csak rá tudok gondolni
2012. ápr. 24. 18:31
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Mert fényezte az egód h te valakinek mennyire tetszel és most h másal van nem tetszik a dolog. Féltékeny vagy.
2012. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom azzal hogy van valakije, csak nem tudom kivrni a fejemből... És mivel barátok vagyunk és komolyan csak barátok nem vagyok féltékeny.. csak egyszerűen most nem értem hogy akkor most ő mitakar. mert a vakáció előtt még egy kicsit közelebb álltunk egymáshoz.
2012. ápr. 24. 18:37
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Az van h talákozott valakivel aki tetszett neki és ő nem koptatta le, nem kért időt és úgy döntött h nem vár rád továb
2012. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors válaszokat :)
2012. ápr. 24. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egyszer kettesben beszélgetnél vele ezekről a dolgokról?
2012. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elég "zavaros" barátságunk van, szóval ritka, mikor komoly dolgokról beszélgetünk, és az egyébként is rohanó életmódunk miatt (mivel ő is én is általában sűrgősen megyunk valahova) nem nagyon van időnk egyebekre, és mivel padtársak is vagyunk amit beszélgetünk órákon és előtte általában csak arra elég hogy tudjuk épp mi a helyzet a másikkal és bolonduljunk egyet. És ilyenkor persze nem csak ketten vagyunk, hanem ottvannak a többiek is...
2012. ápr. 25. 19:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy haverság. Ez nem barátság.
2012. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!