Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik milyen csaj jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik milyen csaj jön be nektek? 16/L

Figyelt kérdés
és most azokat fiúkat kérdezem akiknek nem csak szexre kellenek a csajok!!!!sértő komit nem kérek...!!!
2012. ápr. 28. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külsőt nézem, hanem a belsőt, nekem az a fontosabb. Mindegy hogy néz ki, csak szeressen.
2012. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
normális, szép és intelligens... asszem mindent elmondtam
2012. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 féle ami meg tud fogni:

1. szerény,aranyos,imádni való, gondoskodó,mindig jókedvű, félénkebb, hűséges típus

2. magabiztos, kedves, amikor kell határozott legyen, hűséges, aktív, sprotos, vidám.

Külsőre mindkettő legyen szép, vékony alkatú, legyenek szép mellei, nem fontos hogy nagyon legyenek, tegyen magáért, az első típus legyen öltözködésileg visszafogoddabb legyen,de divatos, a második típus lehet kihívó is. Haj vörös kivételével bármilyen színű lehet ami normálisnak számít, illetve mindkettő típus adjon magára,értem ezalatt hogy legyen ápolt, smink stb.


20/F

2012. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Normális, kedves, megértő, humorérzékkel megáldott, szeretgetős, odabújós, intelligens, de nem kell zseninek lennie azért. :D


Külsőre meg vékony, és inkább alacsony, mivel én sem vagyok egy égimeszelő. :D

2012. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
amit irtatok a nagy része illik rám :P :D utolsó válaszoló hát én sem vagyok égimeszelő xĐ :P :D
2012. ápr. 28. 22:59
 6/10 anonim ***** válasza:

ÉS akkor mi itt a problem ha egyszer ilyen vagy?:D Nem fogsz 100%-os helyes választ kapni, mert mindenkinek más jön be. Párkapcsolat keresésben kommunikáció kell és szerencse. Kommunikáció azért hogy meg tud neked való e a gyerek, szerencse meg hogy jót fogj ki. Ennek meg igen kicsi a valószínűsége sőt lehet 10 emberből csak egy ilyen és sokan nem keresik meg azt az egy embert hanem beérik egy másikkal ami kis idő múlva lehet nem lesz kifizetendő.


3. válaszoló voltam.

2012. ápr. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na igen,de az a probléma hogy aki nekem bejön annak én tuti nem...ez mindig igy van(vagyis legtöbbször)
2012. ápr. 29. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát próbálkozni kell ha nemet mond akkor sem szabad csüggedni ha nem addig addig járni amíg meg nem találod számodra azon igazit aki viszonozza is a szereteted. Jó is lenne ha elsőre minden összejönne, de az kb sajnos lehetetlen.


6-os válaszoló voltam

2012. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát igen ez igy van...!!!
2012. ápr. 29. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tul vékony jem túl husos kedves figyelmes nevetgéljen (sokat) elfogadhato arc ha jo afenek mint egy felhő opyan kényelmes az nagyon jó ismerek ilyet csak vele nem jött össze de olyan feneke van *.* mellen szinte nincsen de megmondtam neki hogy engem nem érdekel mert mellette nagyon jó a teste és a feneke de ha van melle nem baj de akkor feszes legyen kerek
2012. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!