Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ettől még lehet jó csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ettől még lehet jó csaj?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a konkrét kérdésem, hogy ha csak külső azon belül is csak test alapján kéne ítélni, a fej most lényegtelen, akkor nektek bejönne egy olyan csaj, aki nem az a nádszálvékony, hanem inkább az a sportos csajszi, széles hát, közepes csípő, a derék nem túl vékonyka, de a has az lapos, izmos, szóval olyan téglalap alakú az egész csajszi. Kemény popsi és comb, erős vádli. 171cm 63kg Mell: 92cm Derék: 77cm Csípő: 97cm Olyan lány, aki gond nélkül csinál fekvőtámaszt, felülést és ilyen "nem túl lányos" dolgokat. De azért persze nőies vonalak is vannak :)

Csak azért lenne a kérdés, mert barátnőmmel azon van a vita, hogy a derekamat vékonyítsam, mert nem fogok kelleni a pasiknak ilyen sportos alkattal és a pasik inkább a körte és homokóra alakot szeretik és a csajszis, nőies nőket. De nekem amúgy nem ezek a mai fiatalok jönnek be, hanem a nem csőgatyás normális igazi férfiak. :) Szóval van olyan férfi, aki ezeket szereti? :) Köszi a válaszokat


2012. jan. 18. 19:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
mindenkinek más jön be.
2012. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Bocsi de nincs kedvem végig olvasni..A végét elolvastam, és tuti van olyan csávó...
2012. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek a sportos nők, de kép nélkül nehéz megmondani
2012. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megy a zöld kéz mindenkinek. :)
2012. jan. 18. 19:21
 5/28 anonim ***** válasza:

kép nélkül én is egy magas barna hosszú hajú srác vagyok aki szeret zenét hallgatni és édesszájú, nem mondanám magam kövérnek de sovány sem vagyok. Na amit leirtam az okés, de kb 50 millió emberre igaz. Ha képet mutatnék akkor meg elborzadna a fél világ :)

Szóval nemcsak attól függ, hogy mit írsz le, hanem attól is hogy hogy nézel ki.

2012. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
És akkor tegyük fel, hogy sokan mondják, hogy szép arcom van, és a "belsőm" is jó, mármint humoros, kedves meg ilyen pozitívabb tulajdonságok.
2012. jan. 18. 19:22
 7/28 anonim ***** válasza:
a lányoknak, mindig ezt mondják, a kiéhezett pasik, a barátnől, a legcsunyább lánynak is "szép" az arca mások szerint, kép nélkül pedig én is egy 182 centiméteres 75 kilós adonisz vagyok és mindenkinek bejövök :)
2012. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én nem csőgatyás, normális férfi vagyok:P De így kép nélkül nehéz nyilatkozni. Így látatlanba azt mondom, hogy ne aggódj;)
2012. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Najó... Akkor hagyjuk, inkább CSAK arra lennék kíváncsi, hogy ha test alapján kell ítélni, akkor jó-e. :D
2012. jan. 18. 19:27
 10/28 anonim ***** válasza:
Látatlanban valóban nehéz olyan véleményt formálni, ami élőben is megállná a helyét, de a leírásod alapján elképzelt nővel nincs semmi bajom, és "ettől még - nagyon is - lehet jó csaj."
2012. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!