Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a fiúktól. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a fiúktól. Hogyan tegyek ellene? 15/L

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudok fiúkkal beszélgetni...hacsak valaki megkérdi tőlem, hogy mi újság velem,hogy vagyok, már akkor is teljesen zavarban vagyok, tiszta hülyeséget beszélek, vagy csak 1szavas választ adok...meg nem is tudok mit kérdezni...félek a fiúktól..pl. múltkor barátnőmmel ultunk a padon, odajott 2 haverja, azt mondta barinőm bemutat nekik, én meg elmenekultem...jóég..hogy leszigy egyszer barátom? :/ segitene valaki, hogy merjek közeledni a fiúkhoz?
2012. ápr. 28. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyermekien ártatlan :).


Nyugalom lesz fiúd, nem is egy :D. Úgy sem neked kell kezdeményezni, viszont gyűjts magadban több bátorságot!

2012. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Okosan lépésekben...Én barátnőm is ilyen tipus ha érdekel hogy jöttem össze vele akkor írj rám privibe.
2012. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gyakorold előbb facebookon a beszélgetést :D írj rá mindenkire
2012. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aranyos, bár nálam nem lenne esélyed. Egy lány legyen már ember és ne féljen mindentől, milyen már ez!
2012. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igyál, azután olyan rib@nccá változol, hogy te magad fogod leszopni a fiúkat sorban! Úgyis ez megy nektek tiniknek!


Egy rendes szép lány sincs már manapság!

2012. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne félj! Mi veszíteni valód lehet?
2012. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kezdhetnéd apróbb dolgokkal. Nyugi. Tekints rájuk úgy, mint a barátnőidre, osztálytársnőidre. Ugyanolyanok, csak fiúk. Először elég, ha csak köszönsz nekik, majd egy "Hogy vagy?", "Mi van veled?" és így tovább. Sok sikert! Szurkolok. :)
2012. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5. Nagyon el lehetsz keseredve, de igazad van. :D
2012. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!