Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen árak vannak a sexpartne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monokli kérdése:

Milyen árak vannak a sexpartner keresőkön keresztül hirdető csajoknál? Tudna vki esetleg vmi infót irni, erről vagy ezekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Találtam egy nagyon szép csajszit, de nem tudom, hogy mi az egész procedúrája ennek a sexpartneres dolognak. Mivel most lenne az első. Erről is bármi infót szívesen veszek.

köszönöm a válaszokat



2012. ápr. 29. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte biztos vagyok benne, hogy talalsz ott telefonszamot is!


A procedura meg gondolom az, hogy fogod magad, felhivod es a többit megbeszeled vele!

2012. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezekkel én is tisztában vagyok, csak gondoltam, hátha tud vki több infót mondani, h vmennyire képben legyek telefonáláskor, és ne értetlenkedjek

azért kösz :D

2012. ápr. 30. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ne bonyolitsd tul a dolgot. Persze, hogy kicsit mas tema, de olyan, mintha pizzat rendelnel. Ott sem tudod, hogy a vegen izleni fog e!


Sajnos szemelyes tapasztalatom ebben nincs. Meg sosem feküdtem le penzert növel, de van egy nö, akivel neha összebujunk, aki a szakmaban dolgozik amugy. De mivel nem ügyfele vagyok, nem tudom, hogy szamit e. Amugy a pizzas hasonlatot ö mondta!

"Felhivod, megkerdezed, hogy a pizza tenyleg ugy nez ki, mint a kepen, milyen extrakkal kaphato es mennyibe fog ez neked kerülni... Annyi, hogy a hazhozszallitas ritkabb, de lehet olyat is talalni."

2012. máj. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!