Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb, a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb, a tökéletes alak, v az h a nő értelmes legyen és ne hisztizzen folyton h van rajta 5-6 kg felesleg?

Figyelt kérdés
most komolyan. néha már nem tudom eldönteni, mert deszkák vesznek körül és ffiatlan "ffiak". de most az igazi ffiak szemszöge érdekelne...
2012. ápr. 29. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A tökéletes alak. Bocs.
2012. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kort, nemet is pls
2012. ápr. 29. 21:09
 3/10 anonim ***** válasza:

És szerinted ide hány igazi férfi jár? :DDDD

Epic paradoxon. :D


De azért válaszolok. Mind a kettő rendkívül fontos. Picit a külső felé billenve, de ezt csak a magam nevében.

Amúgy az 5-6 kiló felesleg lószar. Pedig én a vékony csajokra bukom. :)

Szerintem elhitetném én vele, hogy úgy jó ahogy van :P



21F

2012. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tény...ami az első 2 sort illeti. :D

és ksöz a válaszokat

2012. ápr. 29. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Definiáljátok már nekem akkor, hogy ki számít igazi férfinek.


Amúgy a kérdésre is válaszolva, szerintem nem baj ha van 1 kis felesleg. Inkább mint, hogy csontkollekcióval járjak.


18/f

2012. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nálam azt jelenti, h kizárva az ún. "pávák", conversesek, rózsaszín pólósok, mellkasborotválósok, 18 év alattiak. persze ez csak szubjektív. ennél kissé tágabb lehet a kör. nekem ez mind fontos...meg még sok más is
2012. ápr. 29. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:

A rózsaszín póló az semmi, én láttam már rózsaszín nadrágos srácot is. Nem értem mi a jó ebben. Én semmi pénzért nem vennék fel rózsaszín cuccokat.


18/f

2012. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te hány éves is vagy?
2012. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tökéletes alakhoz értelem...ez miért nincs a választható lehetőségek között? Talán mert nem létezik?
2012. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Tökéletes alakom van és értelmes is vagyok. Na lehet,hogy az átlagnál kicsit beképzeltebb is... xD 20/L
2012. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!