Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik 3 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közeledik 3 hónap után sem?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, mindketten 18 évesek vagyunk. A szex még nem nagyon került szóba, én kérdezgettem az előző kapcsolatairól, ő ugyan meghallgat de nem nagyon érdeklődik. Amikor kettesben vagyunk is olyan feszültnek tűnik, én próbálok közeledni felé, puszilgatom, csókolgatom. Néha próbálnám egy kicsit beindítani, a nyakát fülét csókolgatom, de semmi különös reakciót nem tapasztalok. Vagy volt hogy megölelt és éreztem hogy kemény neki, elhúzozkodott. Én még szűz vagyok, mégis próbálok közeledni felé. Megsérteni meg nem szeretném, ezért finoman próbálkozom de ez elég fura helyzet.
2012. ápr. 30. 10:18
 1/5 tibike31 ***** válasza:
100%
Szegyenlos :D az a baja ha nem akkor langyi
2012. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is szűz, s ezért kicsit félénk.
2012. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
0 önbizalom. Csodálom, hogy ilyen pasi kell neked.
2012. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ezt csinálta az elején, mint kiderült, olyan gatyába élvezős korai magömléses volt...
2012. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb megmondani neki hogy vagy megdug vagy keresel mást aki megteszi helyette.


Női logika!

2012. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!