Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kábé egy hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kábé egy hónap megismertem egy srácot egy partyn én eléggé bevoltam állva, és úgy tünt, hogy bejövök neki, mivel másnap felkeresett .

Figyelt kérdés
Elég sokat beszélgettünk és már odáig fajult ez az egész hogy egy másik bulin majdnem le is feküdtem vele, csak halgattam a józaneszemre és nem tettem meg, pedig nagyon kívántam . Eljutottunk addig a pontig, hogy majdnem járunk meg minden, és most pénteken pont beteg is lettem és azelött terveztem hogy lefekszek vele . Másnap összevesztünk és akkor este elég szépen berugtam és pár sráccal összenylatam . és másnap beszéltem vele és mondta hogy szereti még mindig a volt barátnőjét és azért nemlessz köztünk semmit sem, míg el nem felejti, és mondtam neki hogy akkor keressen fel hogyha már elfelejtette . De már este beszéltem vele . Mondjatok véleményt, mert nemtudom mit csinéljak
2012. febr. 20. 23:49
 1/8 tetro ***** válasza:
az összenyaltam mit jelent? összenyalogattad srácok fejét? ezt biztos, hogy csak alkohol hatása alatt tetted?
2012. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne k*rválkodj. Ennyi.
2012. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát de utólag tudtam meg , hogy mással smároltam :( nem emlékszem semmire sem abból az estéből :(
2012. febr. 21. 00:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg esetleg próbálkozz meg azzal, hogy nem szívod magadba az alkoholt, mint egy szivacs, és akkor hátha józan tudsz maradni....
2012. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:
És arra sem emlékszel, hogy kivel keféltél???
2012. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
nem szeret mert egy iszákos rib*nc vagy aki nem bír magaval es minden 3madik pasival lefekudne meg csak 23 eves koraig jo mert addigra tonkreteszi a testet. Ez a baj... Magyarorszagon minden 2. Lany egy ... Tomegk*rva.
2012. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó sajnálom , nem vagyok sem iszákos sem ribanc . néha elengedem magam egy kicsit , és nem keféltem most sem senkivel sem , unokatesóm mondtam hogy nem bírtam fel álni sem , és úgy smároltak le :(( és az a legnagyobb baj hogy kezdek beleszertni a fiuba is :(
2012. febr. 21. 10:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de minek nevezed magad, ha annyira részeg vagy, hogy nem bírsz a lábaidon megállni?
2012. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!