Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 14 éves lány léttemre az olyan fiuk tetszenek igazán akik már 20-on felul vannak? Pl. Olyanok, mint Ryan Rottman, Louis Tomlinson.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekem most egy 35 éves tetszik (:

normális :)

ui.

pasitipp: nézd meg ian somerhaldert(vámpírnaplók), ryan reynolds(penge:szentháromságból hannibal king és daniel gillies(vámpírnaplók elijah)-t ;) na nekem ilyenek jönnek be

2012. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nemtom...az első még oké,de abból a directionos selyemfiúból nem nézem volna ki hogy 20-on felül van.

Nekem 15-16 évesen Johhny Depp volt a favorit (a kalózjelmezében :P).

De a mai napig bejön :D

19L

2013. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Louis *-* <3 jol valasztottal nagyooooon helyeeees ^^ :* <33333333

Bocsanat csak kifogtal egy Directionert :)) Nekem Harry tetszik, de mindegyikuk helyes^^

És a kérdésedre válaszolva: Ez teljesen.normalis. nalam is ez van:3 :D

2013. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!