Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mai világban mindenki a Barbie baba alkatú lányokat részesíti előnyben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem így van
2012. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy a mai világban mindenki a Ken alkatú srácokat részesíti előnyben? Ha csak itt az oldalon szétnézel, itt is rengeteg srác írja, hogy ő azt szereti, ha husibb a lány, ha van rajta fogni való.
2012. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek is 20 centi magas lányok.
2012. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy vannak olyanok akik a kicsit teltebb lányokra buknak de ők is elsőnek a tip-top csajokat bámulják meg.
2012. ápr. 30. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyébként milyen az a Barbie baba alkat?

Nekem a vékony nők tetszenek , darázsderék , homokóra alkat főleg.Semmiképpen ne legyen husis vagy testes.Ja és legyen magas minimum 175.Én magas , igényes , sportos vagyok ahogy az előző mondaná olyan "ken" féle.Ez van , nekem a vékony nők tetszenek.

2012. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy RENGETEG ember általánossít ezen az oldalon?

Én nem részesítem előnyben a Barbi baba alkatú lányokat. Szóval nem igaz, amit gondolsz...

2012. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A Barbie baba alkat olyan hogy kb. ruhástól 45 kg a lány nagy mellekkel ami persze nem mindig igazi, semmi csípő pici fenék és társai.
2012. ápr. 30. 21:34
 8/13 A kérdező kommentje:
21:33 igazad van úgy lett volna a helyes hogy a fiúk/férfiak többsége.
2012. ápr. 30. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt itt fent délután egy lány, berakott pár képet a kérdéshez. A maga 65 kilójával és százhatvanvalamennyi centijével számomra tökéletes. Érdemes visszakeresned! Ennyit a "mindenkiről"...
2012. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akarva akartlanul ez van "marketingelve" férfiaknak és nőknek is, tévében, reklámban, plakátokon, magazinokban, ez az ideál (ez van beállítva annak) és ez a fajta reklám sok férfire hat, ahogyan sok nőre is.
2012. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!