Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hisztis Barbie baba. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hisztis Barbie baba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a NŐ-vel.Jó test, baba arc, házias...stb-az átlag "álomnő".Na most ez szép és jó, a bökkenő ez: iszonyat hisztis:S A hiszti oka: munkanélküli szülők, az apja veri az anyját, a kamasz öccse rossz társaságba került... ha otthon van valami vita, akkor rajtam tölti ki a dühét. Nagyon szeretem, de nem tudom hogy akarok-e ilyen nővel komoly kapcsolatot...1 napig minden tökéletes, aztán 3 nap hiszti és veszekedés.Hagyjam el, vagy próbáljak segíteni rajta? Tudok egyátalán segíteni??!!

21/F


2010. aug. 18. 15:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Két pofon helyreteszi :)
2010. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

harcias, egyszer kapott tőlem, és vissza ütött, csak nem állok le vele verekedni:S

vagy ez lenne a megoldás?:O

2010. aug. 18. 16:00
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

ha szereted ne hagyd el,mikor látod hogy rossz kedve van inkább meg se szólalj,vagy csak öleld,csókold meg. (: biztos jól esne neki,nyugtatgasd,hogy ne legyen ideges és h mennyire szereted.

Ha elkezd belédkötni ne folytasd tovább mert abból vannak a viták.Hagyd rá és inkább szeretgesd.

2010. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, próbálj meg segíteni.
2010. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Segíteni nem tudok , de én tuti otthagynám .
2010. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nagy dicsőség h megütsz egy nöt, barátom...;) talán megkéne beszélni vele az egészet, nem egyböl a tettek mezejére lépni...;)
2010. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

16:01 vagyok,megérdemelted,hogy visszaütött,a legtuskóbb dolog,ha egy férfi megüt egy nőt,hiszen a férfi,köztudottan nagyobb erejű stb.

Ne üsd meg!Nem szabad!

2010. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
megint 16:01 nehogymár azt hidd,hogy neked szabad csak megütni,és ő nem védekezhet.:@ felháborító
2010. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor próbálj meg neki segíteni.
2010. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nagyon megbántam hogy megütöttem, széggyelem is magam, látom magam előtt a kipirult arcát, könnyeit...stb...de annyira hisztis volt, hogy haragomban nem tuttam mit tegyek.

Hogy SEGÍTSEK?

2010. aug. 18. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!