Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok mondani ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani ingyenes társkereső oldalt?

Figyelt kérdés
Fent vagyok a Badoo n, de most mar pénzt kér :S
2012. máj. 1. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyen oldalakat, de szerintem ne ilyen netes társkeresőn próbálj párt találni...teljesen más mint élőben.
2012. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

09:13


Ebben egyetértek veled, bulizni egészen más (és könnyebb is)

2012. máj. 1. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de oda csak tehenek, meg defektesek járnak.
2012. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, de akkor miért nem inkább személyesen ismerkedsz? :/ (első vagyok)
2012. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

www.csajozas.hu vagy wwww.pasizas.hu

Végülis mindkettő ugyanaz az oldal, csak a címke más, mert lehet fiú is aki fiút keres meg lány is, aki lányt keres.

2012. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

10:21


Mert soha senki nem volt hajlandó velem eddig lemenni bulizni, (egyedül pedig nem szeretnék menni ilyen helyre) pedig 19 éves vagyok, volt egy 1 éves kapcsolatom is, de szintén egy éve semmi, s eddig próbáltam kerülni az alkalmit de mára belátom hogy nincs más választásom, szerelem kell ismét de az úgyse fog megadatni ilyen korú lányokkal, mint ami én vagyok, éppen ezért az érettségik után megyünk majd bulizni a haverommal és felszedünk valakit (mert ö végre hajlandó lemenni velem)

2012. máj. 1. 12:19
 7/7 Dávid válasza:

Szia, szerintem igenis jó ötlet a társkereső! Felveszed facebookon vagy msn-en később és kiderül, hogy milyen.


De az is igaz, hogy ez elég hosszadalmas.. kb egy házibuliban 5-6 sráccal találkozol egy este alatt, itt meg nehézkesebb az ismerkedés. Ha normális kapcsolatot akarsz, szerintem jobb, ha te írsz másokra és nem a bejövő leveleidet nézegeted (nyilván az igazán gyökerek minden csajnak írnak, a normálisabbak meg csak néhánynak, így a levelek többsége elég gáz lesz.

A szívküldi.hu társkeresőt ajánlom, ingyenes és nagy képet látsz mindenkiről:)

További kellem-est!

Dave

2012. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!