Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy 10 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy 10 évvel idősebb nő. Nem tudom, hogy én tetszem-e neki. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy udvarolnék neki, mint bármely más nőnek.

Hány évesek vagytok?

2012. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha csak szexre kell, hajrá.

Komolyabban ne tervezz, mert 10 év múlva nem biztos, h. még u.ilyen vonzó lesz, viszont érted még akkor is bolondulnak a nők.

Tehát ilyen kapcsolatokba nem szabad belemenni.

Remélhetőleg a nőnek is több esze van.

Csak a bulvárlapok sztárhíreiben hír, h. a sztárok fiatal pasikákat tartanak. A való élet ennél bonyolultabb.

Gondolj arra, anyádék mit szólnak majd?

Ezért neveltek?

Ezért taníttattak?

Hát nem.

Keress egy normális nőt, és vesd el a parázna gondolatokat.

2012. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2012. máj. 1. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Egy harmincas nő még nem számít idősnek, sőt, még MILFnek sem igazán mondható. Persze, hogy kissé soknak tűnik a 10 év, de, ha a nő nem tekint téged gyereknek, akkor ez a kapcsolat még működhet is.

Én veled egyidős lány vagyok, de több barátnőm is 30 felett van. Ugyanúgy a baráti kapcsolatom ezekkel a barátnőimmel, mint a velem egykorúakkal. Az érdeklődési körünk a világról alkotott képünk, sőt, még az általános komolyságunk/komolytalanságunk sem különbözik (egyikünk sem viselkedik érettebben a másiknál, pedig én diploma előtt vagyok ő pedig már diplomás és dolgozik)

Szóval, mivel nem anyukáról van szó, kezdeményezhetsz hasonlóan, mint a veled egykorú lányoknál. Lényeg, hogy látszódjon rajtad a tisztelet, hogy nehogy azt higgye, hogy szeretnél egy kalandot egy idősebbel, hanem érezze, hogy tőled többet is kaphat.

2012. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy tőlem mit is kaphat. Suliba járok, nincs jövedelmem. Neki igen jó állása van. Azon kívül, hogy komolyan gondolnám vagy Ő, nekem számít az anyagi, olyan téren, mint pl: elhívom valahova stb. Komoly kapcsolatra vágyom, összeköltözés meg minden, de ez addig nem megy amíg nem dolgozom. De szerintem értitek, hogy mit akarok mondani. :S
2012. máj. 1. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Bárkivel is kezdesz, az elején még jó sok ideig nem kerül szóba az összeköltözés és hasonlók. Így nem hiheti azt, hogy mondjuk csak a pénze miatt kell neked. Ha pedig látja rajtad, hogy igyekszel, hogy olyan munkát találj, ahol jól keresel, vannak ambícióid, szeretnél neki biztonságot nyújtani (természetesen nem csak anyagi téren), akkor nem lehet baj a jövőben sem, pláne, ha sikerülnek is a terveid.

Ráadásul az is nagyon imponáló, hogy te ilyen komolyan gondolod a kapcsolatot és ilyesmi miatt aggódsz. Amikor először elolvastam a kérdést, azt hittem, hogy a legnagyobb gondod valami olyasmi, hogy nem ciki-e az idősebb nő, vagy mit szólnak a haverok, jó-e még az ilyen nő az ágyban, stb. A te gondjaid sokkal érettebb gondolkodásra utalnak, és egy nőnek ez többet számít, mint az anyagiak, főleg, ha a nőnek ezen a téren nincsenek gondjai.

Nem kell attól félned, hogy nem tudod elvinni mindenféle drága helyekre, egy felnőtt, komoly kapcsolatban, szerelemben a párok a mekiben is jól érzik magukat és elegáns pezsgőzésnél még jobb randi is lehet a tóparton sörözés.

Értem, hogy nem akarsz eltartott pasi lenni. De ha a nő elég intelligens (gondolom az) akkor éppen azt fogja benned értékelni, ami vagy. Lehet, hogy te a fiatalságoddal, a szabadságoddal olyan dolgokat mutathatsz neki, amikre máshogy nincs lehetősége. Ez az amit adhatsz neki, ehhez pedig nem a pénz az ami kell, és nem is egy szép lakás vagy jó meló.

És ami a legfontosabb: bármelyik nő, aki komoly kapcsolatot keres, sok mindent figyelembe vesz, egy férfinél, de mégis a legfontosabb számára, hogy őszintén és hűséggel szeressék. És te ezt is meg tudod neki adni.

2012. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget, különösen Kedves utolsó Neked!

Nagy segítséget adtál, már csak magamon kell "bátorságot" vennem, hogy egyáltalán nyíltan beszéljünk erről, esetleg randira hívjam. Majdnem minden nap találkozunk egyéb dolgok miatt, de eddig még nem is utaltam ilyen dolgokra.

2012. máj. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!