Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szoktatok kezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok kezet csókolni egy lánynak? Miért csináljátok ezt? Mit jelent?

Figyelt kérdés
egyre gyakrabban tapasztalom,h olyan fiúk akiket ugyan ismerek,de nem különösebben szoktunk beszélgetni, pl egy buliban amikor meglátnak,ill hát köszönök nekik,kezet csókolnak :D
2012. máj. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Én is egyre többször tapasztalom ezt, de azt is észrevettem, hogy nem azért csinálják, amire ez alapvetően ki lett ez találva, az biztos.

Egyszerűen fene udvariasnak érzik magukat ettől... (tisztelet a kivételnek) és a butácskább leányzók teljesen el is érzékenyülnek attól, hogy egy ilyen figyelmes úriemberrel hozta őket össze a sors. :)

2012. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez egy udvarias gesztus, innen jön az üdvözlés, hogy kezét csókolom. és ezért nem mondják a nők a férfiaknak.
2012. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Újra kezd divatba jönni, a tisztelet és a megbecsülés, illetve szívesen megdugnálak érzés kifejezésére szolgál és kikerüli azokat a kellemetlen helyzeteket, amiket a sima pusziszkodás okozhat
2012. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
udvariasságot, tiszteletet próbálnak vele kifejezni, de sajnos van, akinél csak kamu...
2012. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is szoktak, de szerintem iszonyú maníros. nem jön be, aki ezt csinálja

21/L

2012. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!