Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok közül a tornászok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok közül a tornászok, vagy a balettosok hajlékonyabbak és erősebbek?

Figyelt kérdés

Én itt a 16-20 éves korosztályra gondolok.

A tornász csajok, vagy a balettos csajok hajlékonyabbak szerintetek?

És egy hajtépésbe melyikük győzne?

Nyilván itt most csak általánosítani lehet, de kíváncsi vagyok a véleményetekre!:)

Ha már láttál vagy hallottál ilyet akkor azt légyszi írd meg, hogy hogy történt.



2012. máj. 1. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2012. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
A tornász lányok rendelkeznek nagyobb izomtömeggel, ellenben ha a balettos lányak van egy kis küzdődportos gyakorlata akkor ő nyer :)
2012. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Szia


A tornász csajok erejét gondolom nem kell ecsetelnem. A balettos lányok ugyan kecsesek és hajlékonyak, de egyben baromira erősek is.

2012. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
A tornászok erősek...
2012. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

A tornászoknak kevesebbet kell teljesíteniük egy versenyen, mint mondjuk egy balettáncosnak egy másfél órás balettszámban, ezért a balettosok többet is gyakorolnak rá, tehát hajlékonyabbak lesznek.

Egy hajtépésben viszont teljesen mindegy, ki mennyire hajlékony, az egyetlen ami számít, hogy mennyire bírja elviselni a fájdalmat.

2012. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

én tornász vagyok, mégis rohadtul hajlékony. ez adottság.

az hogy nagy az izomtömeged, nem feltétlenül tesz kötötté, esetlenné, merevvé.

2012. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én mindkét típusú lánynak hagynám, hogy kiéljék rajtam a hajlékonyságukat, meg izomtömegüket, még akár a fejem is lerúghatják :-) Gyönyörűek a balettos csajok IS.. :-)
2012. aug. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a tornász győzne! A tornászok az erősebbek és a hajlékonyabbak is.
2012. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van egy lány ismerősöm aki régen szertornázott, és múltkor kihívtam szkanderozni. Az eredmény döntetlen lett, nem bírtam lenyomni, iszonyat erő van benne. De a balettosok is erősek szerintem, csak nem ennyire. 26/F
2012. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem a tornász győzne.. De attól is függ kinek van nagyobb gyakorlata a hajtépésben!
2014. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!