Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a kérdésem mivel azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a kérdésem mivel azt halottam/olvastam h terhesség alatt is megjöhet a menstruáció. De akkor más. Nekem ma jött meg nagyon görcsöl a hasam sötét vörös és sok folyik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
igen, nagy a valószínűsége. lol.
2012. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami terhesség alatt jön az csak foltoz, ha sok akkor tuti nem
2012. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Babánlány ***** válasza:
Kicsit kevered a dolgokat....Attól,hogy menstruálsz,nem lehetsz terhes. DE igen,terhesség alatt is jelentkezhet vérzés. Viszont csak te tudhatod,hogy mennyire jól védekeztél és lehetsz-e babás állapotban.
2012. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinalj tesztett.

Bar sztem csak menszi.

2014. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!