Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a rocker csajokról?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, hogy a rocker pasikat igénytelennek, ...stb. tartják(ami sajnos elég sok esetben igaz is ) de mi a helyzet a rocker csajokkal? Róluk is ez a véleményetek, hogy gusztustalanok, igénytelenek...stb?

Nem az acélbetétes bakancsos debellákra gondolok, mert azok szerintem is gusztustalanok.... hanem valami szolidabb változatra...mondjuk ilyesmi kategória:

[link]


[link]


[link]



2012. máj. 1. 20:41
 1/10 ASOT ***** válasza:
az 1-es csajjal semmi gond nincs. De a zenei ízlésünk ég és föld!
2012. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szépek a rocker csajok:) Én is rocker vagyok de nem az igénytelenebb fajta:) Az a baj a rocker csajokkal hogy nagyon nehéz őket megtalálni (kivétel a rock koncertek)

16F

2012. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szerintem nem olyan nehéz megtaláli őket....pl: el megy melletted az utcán egy bőrdzsekis többször kilyukasztott fülű csaj....min. 80% hogy rocker XD legalábbis ez az én meglátásom...mert én (ha nem is olyan lázadóan) de próbálok úgy kinézni vagy olyan ruhát hordani amiben van némi rocker beütés XD
2012. máj. 1. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is rocker vagyok. Nincs is baj a rocker csajokkal, de erre mi felénk se nagyon vannak, nem nagyon lehet találni!
2012. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az elő az már bocs de messze áll az igazi rockertől. Az utolsó kettő, NANA!, pedig nagyon szép, jól áll neki a stílus.
2012. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A rockerség agyban dől el. Minket a zene mozgat meg, nem a ruha. Tehát olyan rockert találsz, aki nem néz ki úgy mint ahogy ezt elképzelik (tehét nőiesen öltözködik, akár divatosan [nem ilyen pics@divatosan]), de olyat nem, aki úgy néz ki, de nem élete a rock (mert az nem rocker).


Na, ezzel most arra célzok, hogy rólam első ránézésre nem mondanák meg, hogy rocker vagyok, de az vagyok. Szóval te is csak akkor láthatod egy lányról, hogy az, ha megnézed tüzetesen, és beszélsz vele pár szót.

Azért, mert nem tűnnek ki annyira a tömegből és ruházkodás terén nem mennek el a szélsőségekig, attól még vannak! ;)

2012. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Nyáron elég tuti, amikor a vastag fekete ruha jóóól beszívja a napenergiát. Ez a nagy hőmennyiség a hónaljnál jelentkezik, és leginkább ott, illetve a seggvágatban fejti ki hatását. Ettől beindulnak az izzadságmirigyek, majd a keletkezett váladék néhány percen belül jóóóóól bepállik. Ez a hő hatására párologni kezd, amit szerencsés esetben több méteres körzetben jóóóóóóól le lehet tüdőzni.

Ezért jóóóók a rokker lányok.

2012. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is rocker csaj vagyok. De a rockerség nem főként a ruhákra, a kinézetre vonatkozik, hanem a zenei ízlésre. Én inkább Slipknotot meg System of a down-t hallgatok. Mondjuk, aki rám néz, láthatja, hogy nem Justin Bieber fan vagyok, mert elég sok fekete ruhám van, a fülemen is van pár luk, de nem nagyon tűnök ki a tömegből. Szerintem a rocker csajok sokkal jobbak, mint a hisztis "cicuskah wok" plázacicák.
2012. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 k.lau13 ***** válasza:
50%

Na jó... Nem tudok rájönni, az első képen lévő csaj mitől lesz rocker?? :)


Egyébként a hatodiknak igaza van. Sőt! A legtöbb embernek, akik tényleg úgy öltöznek fel, fogalmuk sincs, mi az a rock. Egy igazi rockernek nem számít a kinézet, én is ilyen vagyok, persze azért én is szeretek úgy felöltözni, mint egy rocker, és nincs bajom bakanccsal se, de nem érzem magam kevésbé rockernek akkor sem, ha szimplán egy farmer, egy póló meg egy szandál van rajtam. Na, szóval szerintem sem ez a lényeg. A divatrockerek meg cseszhetik, ha teszem azt az ACDC van a pólójukon, de nem tudják, kik azok! :) Magyarul tényleg nem ez alapján kell eldönteni, ki a rocker. Ezt csak akkor lehet megtudni, ha beszélgetsz valakivel, esetleg zenéről, tudod, mit jelent neki a rock, a zene, hogyan gondolkozik, ilyenek. Függetlenül ettől lehet rajta akár pántos fölső meg magassarkú "csillogós"(vagy milyen) cipő, attól még rocker marad, és fordítva, hordhat fekete koponyás meg mittudomén milyen pólókat és bőrdzsekit, ha közben aaa.. teszem azt Green Day-t ordíttatja, csak mert szerinte az punk-rock, és abszolút nem érzi azt, amit a rock jelent, amit Green Day mellett nem csodálok :D De ez már zenei ízlés kérdése, meg a rockról való véleményé, nem akartam én senkit meg semmit leszólni. Nem rosszindulatból írtam, csak SZERINTEM :)


(ja , és még mielőtt valaki megkérdezné, ennyi idősen hogy kerültem ebbe a kategóriába, elárulom, a rockal kapcsolatos kérdéseket nézegettem - csak mert emiatt már megkaptam a szokásos szöveget egy párszor... )

2012. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég ironikus... igénytelenség címszó alatt belinkelsz pár agyonfotóboltolt képet, kicsit sem feltűnő, hogy előretervezettek a helyes és helytelen válaszok erre a kérdésre.

A rockerlét nem egyenlő az igénytelenséggel, de annak ellenkezőjével sem. Nincs összefüggés. Nincs.

2012. máj. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!