Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy ritka, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam, hogy ritka, de én inkább eldobnám. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Heti kb 3 alkalommal van az, hogy este alvás közbe "élvezek el" csak sajnos nem élvezem :D. mivel nem akarok heti 3 pizsamát elhasználni, valahogyan ki kéne lábalni ebből a korszakból. 17f. valami ötlet? (akkor van ez, amikor azt álmodom, hogy lánnyal vagyok együtt)
2009. jún. 23. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki elalvás előtt :D Szerintem megoldaná...
2009. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ki kell verni este, vagy ha nem elég többször naponta, és megoldódik a problémád. De mégjobb, ha szert teszel egy barátnőre és ő oldaj meg ezt a problémád.
2009. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%
Előző válaszoló ötlete nem rossz. De ez megszűnni akkor sem fog. Éjszaka több merevedésed meg ejakulációd is van, csak nem tudsz róla, meg reggelre megszárad. Még vagy 30 évig számolhatsz ezzel, úgyhogy inkább szokd meg :D
2009. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
12:42-es vagyok. Azért írtam amit írtam,mert nekem bevállt. Nincs ilyen problémám a rendszeres nemi élet hatására. Mondjuk a merevedésre ez nem igaz, mert az hiába van szex, akkor is áll. Sőt, ha este szex van, reggel tuti mindig előbb ébred mint én. :)
2009. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!