Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények erről a szituról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények erről a szituról?

Figyelt kérdés

Online játszható játékon megismertem 1 srácot.Elég régóta dumálgatunk chaten.Nagyon jól kijövünk meg minden,de ma olyan fura volt.Tiszta depis volt,rá kérdeztem az okára.Erre azt mondta,hogy a szívére hatok,és elköszönt azzal,hogy remélem tudom,hogy ő szeret.Azóta görcsben a gyomrom.Nem tudom ezt hová tenni :(

Vélemények?


2012. máj. 1. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
épp most vágták át az egyik haverom, nagyon csúnyán ráfizetett, mind lelkileg, mind anyagiakban. szóval óvatosan
2012. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig légy óvatos, ez igaz. Elmesélem az én esetem. Hasonló képen jártam én is. Online játékban megismerkedtem egy férfival. Több hónapig beszélgettünk szinte reggeltől reggelig, mindent meg tudtunk beszélni. Megbeszéltük, hogy találkozunk. Elég érdekesre sikeredett a találkozó, de két héttel utána már össze is költöztünk. Azóta van már két kislányunk és nagyon jól megvagyunk. Persze ez ritka eset, de ilyen is van.
2012. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Attól nem féllek,hogy átvágna.Ugyan is mint a beszélgetéseinkből kiderült van pár közös ismerősünk.Sőt az unokatesómékat is ismeri,mivel 1 faluban laknak.

Csak ez a beszólása volt fura amivel elköszönt.

Ma reggel is olyan cukii volt.Nem győzte kivárni,h fellépjek,és ha vele beszélgetek szinte észre se veszem és már este van.

2012. máj. 2. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!