Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a mell?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a mell? (kép)

Figyelt kérdés

hát az enyém is hasonló, természetesen ekkorák, max nem ekkora a bimbóm, de nagyon lógnak ennek a lánynak?


[link]



2012. máj. 1. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon szépek ezek a mellek, totál beindultam tőle.
2012. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
ekkora még szép, hogy lóg egy kicsit, ha nem, akkor az már nem természetes
2012. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mondjuk szerintem minden csajnak lóg a melle ha nagyobb, kivéve ha nem szilikon
2012. máj. 1. 22:06
 4/15 anonim ***** válasza:
csak azért írok mert nekem is ilyesmi van és érdekelnek a válaszok. bocsesz (amúgy nekem nem tetszek a sajátjaim hogy válaszoljak is)
2012. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

egy ekkora mell persze h lóg kicsit, de nagyon szexi.

gyönyörű.

2012. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még kérdés, hogy milyen??? Maximális pontszámot érdemel :)
2012. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyihaha
2012. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem,nincs vele semmi gond.Nem csúnyák.
2012. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha valóban érdekel mások véleménye a melledről, akkor fotózd le magad egy fehér fal előtt, tedd fel, senki nem fogja tudni hogy ki vagy. Ez nem magamutogatás meg ribancoskodás, de ha érdekelne mások véleménye mondjuk az én fülemről, akkor nem tennék fel képet egy másik fülről és írom oda hogy hát ehhez hasonló de kicsit nagyobb a fülcimpám, kicsit erréb-arrébb áll... ennek így semmi értelme. (ez egyébként úgy szól mindenkinek, aki ilyen-olyan tesrészéről kiváncsi a véleményekre, de nem saját fotót tesz fel). Az idiótákkal és a perverzekkel meg nem kell foglalkozni.
2012. máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Én már rengeteg lányt rávettem, hogy küldje el, és mindenféle perverzkedés nélkül megmondom a frankót, őszintén priviben.
2012. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!