Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a melleimet, mit tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a melleimet, mit tudok tenni, szerintetek is ronda egy ilyen mell?

Figyelt kérdés
A mellemnek szép formája van, kerek, nagy. Azonban meleg hatására a rózsaszín rész (sajnos nem tudom pontosan, hogy hívják) iszonyúan nagy lesz most mértem le, 7 cm az átmérője :'( Ha még fázik és a bimbó is kiemelkedik, akkor tényleg nagyon elégedett vagyok vele, de az esetek 90%-ban ez a nagy izé fogad... Teljesen el vagyok keseredve miatta, úgy érzem a szexualitásban is akadályozó tényező, nincs miatta önbizalmam. Szerintetek mit tehetnék ellene? Ha fogynék, akkor a bőr ott is összehúzódik és kisebb lehetne? Lányoktól kérdezem, nekik mekkora ez az átmérő?
2012. ápr. 22. 12:49
1 2 3 4
 1/37 étoile et lune ***** válasza:
7 centi nagynak tűnik, nekem nem ekkora, de nekem alapból kicsik a melleim. Ha neked nagyobbak, az lehet arányos, de legalábbis izgató attól még. Egyébként az ilyesmit nem lehet fogyással megoldani, ilyenkor plasztikai beavatkozást kérnek az olyan nők, akiket ez nagyon elkeserít.
2012. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%

nagy mell, és ez zavar téged, te hülye vagy!

képet!!!

korod?

2012. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
79%
nekem is 5-6cm. de nekem maroknyi a mellem. és én is csak akkor szeretem ha össze van huzodva. ha elernyed akkor nemcsak szar a formája a mellemnek de ugye ez a tányér fogad engem is.de amugy azt hallottam hogy akiknek pici mellbimbojuk van azok átlagban hisztis HP-k.tisztelet akivételnek:)))
2012. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Bimbóudvarnak hívják, és ha a melleid szépek, kétlem, hogy egy férfiember emiatt mondan nemet!;) Bár esete válogtja, ki milyen bimbóudvart szeret... Ha lefogysz nyilván kisebb lesz, a melleiddel együtt, de ez arányaiban nem fog sztem változni! Szvsz fogadd el és örülj a szép melleidnek!:) Nem midenki mondhatja el magáról ezt mapanpság!;D


17/F

2012. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Hét centis bimbóudvar nem mindennapi, de nem is rendellenesség. Semmit ne csinálj vele, s szégyellni, rejtegetni való sincs azon semmi. Szexuálisan meg éppen nem akadályoz, sőt.
2012. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Mellbimbóudvarnak hívják...

Nem tudsz vele semmit tenni, fogadd el.

Sok nőnek nagy...

2012. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Ez genetikai sajátosság, mert mindannyian különbözünk, így nincs 2 egyforma méretű mell/bimbóudvar sem. Nekem kb 3-4 cm lehet talán.
2012. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

7centi?az nem sok

te hogy érted az átmérőt? a hónaljad felőli oldaltól, ahonnan indul a domborulat, onnan a bimbón át a völgyig méred? bocsi nem tudom jól kifejezni magam.

de leírod, hogy hogyan mérted?

meg inkább kosárméretet írj mert így a centizás szerintem hülyeség

2012. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Egy kicsit most megnyugtattatok köszönöm :) Megpróbálom elfogadni, de attól félek, hogy még tovább nőnek, mert még 17 éves se vagyok. Én elfogadnék kisebb mellett is, ha a bimbóudvar kisebb lenne hozzá, most 80C-s melltartót hordok, tényleg mindig kapok dicséretet lányoktól, fiúktól, mert a mellem viszonylag nagy a felsőtestemhez képest, mert nem vagyok olyan vékony, de nem is duci. De ha látnának engem melltartó nélkül ezzel a rózsaszín pacával szerintem visszaszívnák... :/
2012. ápr. 22. 13:01
 10/37 A kérdező kommentje:
Az egészet mértem le, a északtól déli irányban, egyébként bal oldalról jobb oldalra haladva is 7cm.
2012. ápr. 22. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!