Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, összejönnétek egy 165...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, összejönnétek egy 165 centis,66 kilós lánnyal vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

[link]


Akinek hasonló az alkata, mint a képen balról a 2. lánynak.


2012. máj. 2. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem esélytelen. A szerelem vak!
2012. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem esélytelen. Ez még nem az a kategória amire ha ránéz az ember és fúj :) Én mondjuk a vékonyabb lányokra bukom ekkora magassághoz kb az 56 ideálisabb lenne :) Kicsit kevesebbet kell enni, (napi 2-3 alkalommal) este 6 után meg már semmit, plussz valami kis mozgás és mennek is le a kilók :) én 174 magas vagyok és perpill 67 kiló kb 2 hónap alatt 5 kiló ment le mégsem eszek magokat csak bringázok ha az idő is engedi meg nem eszek annyit mint régen :) 22/F
2012. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Fél éve nem eszem se kenyeret, sem péksütiket, abonetten élek, mégis alig fogytam valamit, lement talán 5 kiló. Tavaly egész nyáron maximum 600 kalóriát ettem mindennap és aerobicoztam, akkor is csak 5-6 kiló ment le.

Kivagyok teljesen, nem fogyok, de még a levegőtől is hízom.

2012. máj. 2. 10:43
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszenekezek a csajszik! jobb mint a piszkafa.
2012. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát hidd el, inkább lennék "piszkafa"..nagyon sok olyan barátnőm van, aki nálam minimum 3-szor többet eszik és 50-55 kiló 0 mozgás mellett. Én nem merek megenni egy kocka csokit, míg a barátnőim mellettem eszik az 500 kalóriás tábla Milkát. Tudom, alkati kérdés, de igazságtalannak érzem az életet.
2012. máj. 2. 10:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben viszont ne legyél szomorú :) Te megteszed amit tudsz tényleg múlik a géneken is sok dolog sajnos. :) Ez egy átlagos testalkat sokan alapból ezt szeretik és még több pasit nem zavar ha a lány egyébként elbűvöli :) Unokatesóm kb olyan magas mint te és majd 100 kiló mégis van mindig pasija :) A 2. hozzászóló voltam. 22/F
2012. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Jó neked, hogy te a levegőtől is hízol. Én zabálok megállás nélkül ilyen zsíros kajákat meg vedelem literszám a sört, de csont vékony vagyok. 185 centi és 65 kiló :D Amúgy lehet én vagyok eltévedve, de balról a 2. hol kövér??? Átlagos testalkat...
2012. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az abonett jó, de mozogni is kell ám. Én 5 kg-t híztam, de azzal, hogy abonett-et eszek max 2 kg megy le. Vannak jó tornák napi 30 perc és 1-2 hét alatt látszik a hatása. De amúgy egyáltalán nem vagy kövér.
2012. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, simán, miért ne? Én vagyok azon kevesek egyike, akinek fontosabb a belső. Bár a párom nem duci, inkább csak picit husis, de az sem érdekelne ha ducibb lenne (legfeljebb egészségügyi szempontból aggódnék érte).
2012. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
balról a 2. nagyon is bejövös :) 18/F
2012. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!