Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nálatok ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliba aki mindig nagyon megnéz, de nem ismerem csak gyakran látom és akkor mindig nagyon rám néz ha elmegyek mellette, de amúgy nem ismerem. A szemembe is szokott nézni. nem tudom azért csinálja mert csak megbámul (utcán is megszoktak), vagy akarhat valamit... hogy tudnám bátorítani hogy megszólítson, vagy félreértem?
2012. máj. 2. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
SuliBAN. Mikor tanuljátok már meg ? ???
2012. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz a hasznos válaszokat
2012. máj. 2. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem azt hiszi hogy nincs esélye nálad.neked kell odamenni hozzá!
2012. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ha egy lánynak a szemébe nézek, akkor az azért van, mert érdekel is, csak ha úgy látom, hogy nem lenne nála esélyem, akkor nem megyek oda hozzá.
2012. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sehogy sose fog odajönni hozzád, mert tudja hogy 2 hét és úgyis szakítasz vele, egy újabb fellángolásod miatt, és csak összetöröd a lelkét.
2012. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hmmm... Nálam szinte ugyan ez a helyzet, csak fordítva mivel én vagyok a fiú. :) Van egy lány akivel szintén egy suliba járunk és nagyon tetszik. Mindig megnézem, hogy milyen szép és aranyos. Néha ő is rám néz(legalábbis szerintem), de akkor én másfele nézek... Mindig amikor az eszembe van, akkor azt kérdezem magamtól, hogy "miért kellenék én neki" stb... És ugyanúgy én sem merem megszólítani... Valahogy nem megy... :) Nincs elég önbizalmam. Lehet mondani, hogy szánalmas vagyok, de ez van... Viszont szerintem tutira tetszel neki. Szólítsd meg te akár egy röhejes indokkal is, hogy "nincs egy zsebkendőd" vagy valami. Utána meg már sokkal könnyebb lesz és nyitottabb lesz ő is, hogyha megvoltak az első lépések.
2012. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17:47


csak hiszed. Tudja ösztönösen hogy nála az irányítás...és nem adja oda egykönnyen, avagy sehogy.

2012. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!