Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagy elmondjam neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy elmondjam neki hogy tetszik? Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet? Vagy elmondjam neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tehát, van egy fiú akivel évfolyam társak vagyunk. Ez év elején jött vissza az iskolába. Alig beszélünk, amit beszéltünk az is csak annyi volt hogy Szia-Helló, Bocsi-Bocsi....

Volt amikor én ráírtam Facebook-on, de ő még sosem. A folyosón többször pillantgatunk egymásra, de nem tudom hogy érez-e valamit irántam, mert én nagyon is érzek. Nagyon tetszik nekem a fiú, de sosem beszélünk.....de nagyon tetszik..... Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet? Vagy elmondjam neki hogy tetszik? Elég félénk vagyok ilyen dolgokban, és még nem is volt barátom sem.....

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Elmondjam neki? 13éves vagyok.



2012. máj. 2. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még hozzá, hiába tartod magad érett gondolkodásúnak. De ha ennyire tetszik mond el neki az érzéseidet, de tényleg a saját érdekedben tudom azt a tanácsot adni, hogy 16 éves korod előtt ne foglalkozz aktívan a pasizással. Hidd el, meghozza a gyümölcsét, ha most még csak lányként viselkedsz. 17L
2012. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, és szerintem megfogadom a tanácsod! :)Nem tartom magam olyan érett gondolkodásúnak.....;)

Csak olyan fura, hogy az osztályból már egy csomóan jártak fiúkkal, de én és a barátnőm nagyon távol állunk ezektől még.....

2012. máj. 2. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne törődj senki mással, csak magaddal. Legfontosabb, hogy megtaláld a szerelmedre megfelelő férfit, de ehhez bizony idő kell.. :)
2012. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!