Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srác a gimiben akit látásból ismerek. Nagyon nagyon tetszik nekem sőt szerintem szerelmes is vagyok. Elmondjam neki, hogy mit érzek iránta vagy sem. Mit tegyek? Ha voltatok már hasonló helyzetben akkor mit csináltatok? Mit tanácsolnátok??? :-)
2011. nov. 26. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű...ha nem kezdeményezel, lecsúszol róla. Szerintem abszolút nem gáz, ha egy csaj kezdeményez.
2011. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Engem nagyon idegesít, ha egy lány szünetkeben csak néz...néz.. Ha tetszik neked a fiù, valahogy közöld vele. Ha félénkebb vagy, akkor sms, chat-en kérdezz rá, hogy legközelebb hova megy bulizni, ott majd intézkedsz :)

17/F

2011. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán!

Szegény gyerek nehogy úgy járjon mint én. Érettségi után pár évvel több csajtól is azt hallottam vissza, hogy "húú a gimiben tökre szerelems voltam beléd". Mondtam is nekik, hogy basszus ezt miért csak most közölték velem. Erre mindig az volt a válasz, hogy akkoriban nem mertek hozzám szólni.

2011. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Iuventus ventus ***** válasza:

Mond el neki, szerintem nincs semmi gond azzal, ha egy lány kezdeményez, a legtöbb férfi szereti az olyan nőket, akik tudnak irányítani (ebbe beleértve a kezdeményezést) csak nem merik felvállalni, mert a világ ezen részén több ezer éve azt hallják, hogy ezek a férfi dolgai. Pedig nem csak a férfié.



17/F

2011. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem ismered az hogy "szerelmes vagy" az azért enyhe túlzás. de amúgy próbálkozz be nála ismerkedj meg vele, nem gáz ha a csaj kezdeményez és a fiúk is örülnek neki:D
2011. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne ezt mondd rögtön, de beszélgess vele.

Találj közös témát, vagy kérd meg, hogy segítsen valamiben, vagy hívd el valahova (közelbe).

Aztán majd lehet még beszélgetni később is.

2011. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!