Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze merjünk így jönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze merjünk így jönni?

Figyelt kérdés

Szakítottam barátommal egy hete... azt mondta, hogy már nem szeret és csak ismerősként tekint rám, illetve, hogy max egy hétig fog rajta gondolkodni...másfél év után kicsit többet vártam, de nem baj. Már én sem érzek iránta semmit.


Az egyik barátommal is szakított a barátnője, pont egy hete.


A helyzet az, hogy nagyon egymásba szerettünk, de nem merünk összejönni, nehogy a baráti körünk -amiben benne van az ő volt barátnője és az én volt barátom- ez rossz szemmel nézze. Annak ellenére, hogy már mindketten túl vagyunk rajtuk és nem vigaszt keresünk a másikban.

Nagyon szeretném és ő is, de kicsit tanácstalanok vagyunk. Arra gondoltunk, hogy még várunk egy picit... de nem tudjuk, meddig bírjuk. 18/L


2012. máj. 2. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobtak mind a kettőtöket, ne érdekeljen h az exed mit gondol, ő már a múlt, és nem maradhatsz örökké szingli, csak azért, mert az ex rossz szemmel nézné :O
2012. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
miért érdekel más véleménye? ez a ti életetek és csak ti tehetitek magatokat boldoggá. jöjjetek össze nyugodtan
2012. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez jogos... :) Köszi.


Még várom :)

2012. máj. 2. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várjatok, ha tényleg szeretitek egymást. Ha komoly lesz, akkor senki nem fog később a régi dolgokkal foglalkozni. Beszélni meg akkor is fognak, ha 1 hónap múlva jöttök össze.
2012. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a barátaidnak, akik csodálkoznak majd ezen, hogy nincs annyi facér férfi a világon, hogy egymás levetett barátait időnként ne vegyük fel.
2012. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se várjatok.. előbb utóbb úgyis összejöttök, nem? :-) Akkor minek várnátok? Biztos meglesz rólatok a véleményük (amivel nem kell foglalkozni) de az mondjuk fél év után is meglenne. Sok boldogságot!
2012. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük :) Akkor ezt majd ma még átbeszélem vele :)
2012. máj. 2. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azért érdekes, hogy egy hét után, te már igaz szerelmet tudsz táplálni más iránt...Szerintem ezek után ne nézd le az exedet, ha ő azt mondja rád, hogy csak ismerősként tekint rád.
2012. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hozzátok össze őket, és meglesz a heppy end :)


Azért a Closer-t is nézd meg :D

2012. máj. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!