Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség alatt muszáj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LiliMúú kérdése:

Terhesség alatt muszáj a megszakítási módszerrel közösülni, vagy nyugodtan be engedhetjük a spermát?

Figyelt kérdés
Azt tudjuk, hogy nem kötelező a gumi!!
2012. máj. 2. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem biológia óráról az jött le hogy 1 nő 1 adott időpontban vagy terhes vagy nem. Szóval ha terhes akkor nem lesz se duplán, se triplán terhes, és el sem raktározódik benne x hónapig a sperma. Bár ki tudja a mai hormonkezelt világban...
2012. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Oda engeditek be a spermát ahová akarjátok. Nem értem mi a probléma. Attól félsz, hogy terhesség alatt újra teherbe esel? Vagy mitől?
2012. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

zoral kérdés:D

amúgy ha meg szabad kérdezni te hány éves vagy?ja és ugye nem vagy terhes?

2012. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak azert kerdi, hogy nincs valami rossz hatassal a magzatra, de szerintem nincs
2012. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondold el hogy a gyereked apa tejjet iszikXD
2012. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan engedhetitek. a végén kell vigyázni (persze ha tudtok úgy manőverezni a hasaddal, hogy létrejöhessen az aktus), mert az ondó tartalmaz méhszájtágító anyagot, ami a terhesség végéig a legminimálisabb hatást sem fejti ki rá, csak amikor a méhszáj már amúgy is készül a szülésre, felpuhul, stb. (látencia szak, biztos tudod). és arra figyelj még, hogy az utolsó hónapokban az orgazmus egy kicsit kellemetlen méhösszehúzódásokat válthat ki. nem fáj igazán, nem is kell tőle megijedni, lehet, hogy neked nem is lesz, de nem biztos, hogy egy orgazmusért egy ideig ismétlődő keményedést és némi pánikot szeretnél elviselni. ha mégis nagyon paráznál, a babának nem számít, de azért jobb az óvatosság.
2012. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

17:55


lehet a férfinek mutáns spermiumjai vannak ami magzattal táplálkoznak, majd a nőt is megeszi belülről :d

2012. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, és de igen terhes is, nem hiába kérdeztem, köszönöm mindenkinek az ilyen olyan válaszokat, csupán a pici miatt kérdeztem, ne legyen bármi probléma, mert egy picit így is félek... azt tudom, hogy nem lehetek terhes megint :)

A védő nőt is megkérdezhettem volna, de kicsit kínosan érint, így láthatatlanban jobb :P

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!! PUSZI

2012. máj. 3. 15:12
 9/10 anonim ***** válasza:
De lehet hogy tévedünk... tudod több mint való a válaszolók közül 1ik sem orvos. Én legalábbis nem vagyok az, csak nem lógtam biológia óráról.
2012. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De több a semminél, és picit jobb így:)
2012. máj. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!