Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen terhesség megszakítási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen terhesség megszakítási módszer van a műtétin avagy a magzat kikaparásán kívül?

Figyelt kérdés
Jelenleg 2. hetes terhességről van szó.
2010. aug. 21. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Van neked szíved???:O
2010. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: Van, hiszen (remélhetőleg) jó oka van rá hogy elveteti.

Kérdezőnek: Én Magyarországon csak ezt a kettőt ismerem. Szóval szerintem nincs más módszer.

2010. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Először tanulj meg védekezni, (tök egyszerű), aztán kérdezősködj a megszakítás módszereiről. A műtéti megszakítás is veszélyes, mert lehet, hogy az első után már soha az életben nem lehet gyereked. Ezután gondolkodj a házi praktikák által okozott/okozható végzetes hibákról.
2010. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon semmilyen. Már országokban, pl. Ausztriában van tabletta, ami talán a 7. hétig alkalmazható, termszetesen az ára többszöröse az itteni abortusznak. Amúgy már nem "kaparják", hanem géppel csinálják. Hány éves vagy?
2010. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Esze volt a szexhez akkor védekezhetett is volna! Az elsővel értek egyet!!!! Én már több mint 1 éve szeretnék babát, és nem sikerül....erről csak ennyit:S:S:S: no comment!!!
2010. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyél ipari mennyiségű kakukkfüvet. Ez egy ősi módszer, állítólag elmegy tőle a gyerek az első hetekben.
2010. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
most olvastam h Ausztriában kb 180ból be kell venned 2 gyógyszert és akkor meghal a baba csak be kell feküdni egy hétre kb de benne van az árban
2010. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak a kaparás létezik.Legközelebb legyél felelősségteljesebb.Ennek késöbb fogod kárát látni.
2010. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
A 78%-os szerintem vegyen kicsit vissza! Nem tudhatjátok hogy milyen okból szeretné elvetetni, továbbá azt sem hogy épp hogy esett teherbe, hisz fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni. Elég ocsmány dolog elitélni valakit ebből a 2 sorból. Szégyelhetnéd magad! Ha minden nő aki teherbeesik megtartaná a babát, attól még nem lennél könnyebben terhes. Nem a kérdező hibája hogy neked nem lehet gyereked. Ítélkezni persze nagyon könnyű. A kérdezőnek is válaszolok: én úgy tudom hogy egyáltalán nem kaparnak már, hanem tabletta segítségével kitágítják a méhszájat és vákummal "kiszívják" a magzatot. Én még nem próbáltam, de ha beírod ide a keresőbe, egy jópár ezen átesett ember leírta a tapasztalatát. Sajnos Mo-on csak ez a módszer van, de máshol alkalmazzák az abortusz tablettát.
2010. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!