Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kesik? Vajon megjon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kesik? Vajon megjon? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

marciusban az egyutlet soran tortent egy kis baki igy 72oras tablatat vettem be,a tabi bevetele utan 1hettel volt par csep es aztan marcius24en megott rendesen,6napig tartott.

aprilisban egyaltalan nm jott meg azaz 34napja kesikamielott megkellett volna joni antibiotikumot szedtem par napig,aprilisban voltunk egyutt a parommal es volt h nm vedekeztunk de vigyaztunk,kb 1hete voltak hasi gorcseim,fajt a mellem es megduzzatak picit(meg mindig),feher folyasom is jelentkezet(surjebben mint a megszokott)iszok 1napja rozmaring zsalya teat



2012. máj. 2. 17:55
 1/6 A kérdező kommentje:
valahogy most enme rzem azt hogy meg fog jonni, de marmint mondtam voltak has aljai fajdalmaim mell fajdalmak,erzekenysegek, de felek legyszi segitsetek ugye nem vagyok terhes, a baratom azt mondja hpgy nem lehet semmigond,elhiszem neki de akkor mikor jon meg?
2012. máj. 2. 18:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

",aprilisban voltunk egyutt a parommal es volt h nm vedekeztunk de vigyaztunk"


A "vigyázás" nem védekezés.

Igen, lehetsz terhes.


Mégis mi a francot gondolsz? Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezzél normálisan. Nem a hülye pasid fog kaparásra menni, hanem te, ha nem gondolkodsz a fejeddel...

2012. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ertem, na de akkor is, legyszi valamivel kedvesebben igyis ki vagyok:((. de o azt mondta hogy vigyazott es szerinte megfog jonni, hiszek neki, de legyszi segits(etek)
2012. máj. 2. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:

"de o azt mondta hogy vigyazott"


Egy év alatt 100 nőből 35 teherbe esik ezzel a módszerrel. Elhiheted nekem, mindegyiknek a párja azt mondta, hogy "vigyázott".


Nem tudom elhinni, hogy egy embernek ennyi esze van. Először esemény utáni (gondolom akkor is felelőtlenség miatt), aztán csak azért se védekezik.


Olyan k.va jó neked minden hónapban azon izgulni, hogy megjön-e? Tudod addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik. Ha most nem estél teherbe, akkor majd a következő ilyennél fogsz.

2012. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az esemeny utani azert kellett mert lecsuszott a gummi
2012. máj. 2. 19:50
 6/6 GenXstaR ***** válasza:
Te tényleg ilyen hülye vagy vagy csak megjátszod???????
2012. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!