Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Par nap mulva kell menstrualja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par nap mulva kell menstrualjak. Ha megjon attol meg lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A baratommal mar regota pettingelunk(8 honapja vagyunk egyutt)most vasarnap azonban lefekudtunk egymassal.Nem hasznaltunk ovszert de megszakitottuk mielott elvezett volna.Rovid ideig tartott es sperma biztos nem kerult belem viszont felek h esetleg jott elonedv ami tartalmazhat ondot,ha az belem kerult lehetek terhes?es ha most megjon a menzeszem akkor is van esely ra h esetleg az vagyok?.....kerlek segitsetek!!!
2010. ápr. 6. 17:33
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:

rendben vagyok és szépen válaszolok.

Vannak olyan esetek ahol a terhesség 9 hónapján van menstruáció, nagyon ritka eset de előfordul. A biztonság kedvéért csináljatok tesztet. Ha már úgy alakúlt h nem használtatok gumit akk legalább egy eseményutánit.

2010. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Ha a vérzésed megjön és sem a mennyisége sem az állaga sem a színe nem különbözik az eddigi menstruációktól, akkor a terhesség kizárható. Terhesség alatti menstruáció nincs. Van akinek van valamiféle barnás menstruációszerű "vérzése", de az nem menstruáció. Szóval ha megjön megnyugodhatsz :)
2010. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Ha megjön,kizárt hogy az legyél.:) és ne aggodj az előváladéktól se nagyon lehetsz az. de azért a legjobb megoldás: legközelebb gumi!:D (L/19)
2010. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
koszi szepen:)...kezdek kicsit megnyugodni mert ugy erzem hogy megjon a menzeszem...en ienkor ejhes vagyok es edes dolgokat kivanok...nagyon remelem h megjon:) ugye az ehesseg nem lehet meg a terhesseg tunete?....3 napja tortent a szeretkezes.
2010. ápr. 6. 17:51
 5/33 anonim ***** válasza:
3 nap után még semmilyen terhességi tünet nem jelentkezhet, sőt ilyenkor már nagyon peteérés sincs, szóval megnyugodhatsz, de máskor óvatosabban :)
2010. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
jaj de jo:)...a baratom is megijedt egy kicsit pedig o biztos benne h meg elovaladek sem jott mert azt szokta erezni....mar felkeszult h mit mond a szuleinek ha tenleg terhes lennek:)....nem akartunk meg a szexre terni az egesz veletlen volt...nagyon beindultunk es tudjatok mien a szerelem...ezert is nem hasznaltunk ovszert hisz nem keszultunk ra(de ezutan biztos h hasznalni fogunk) amugy 17 eves vagyok o pedig 20.
2010. ápr. 6. 18:03
 7/33 anonim ***** válasza:

3 nap után semmiféle tüneted nincs, úgyhogy ne beszélj be magadnak hülyeségeket! De azt nem értem, ha ennyire parás vagy, mi a francért nem használtatok gumit???????????????

vagy mindig ilyen bizonytalan akarsz lenni? A megszakításos azoknak való akiknél nem gáz ha becsúszik a baba, nem pedig azoknak akik éppen csak elvesztették a szüzességüket!

2010. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
irtam h mert nem hasznaltunk gumit....nem terveztuk meg a szexet....egyedul voltunk otthon es nagyon megkivantuk egymast....telyesen atadtuk magunkat az erzesnek.keso este volt nem tudtunk ovszerert rohangalni!!...de amugy telyesen igazatok van...ezutan jon a gumi is!!en sem ertettem soha a fiatal lanyokat akik teherbe esnek hogy miert nem hasznalnak gumit ha mar kell a szex....de tenleg nagyon hamar tortenik minden...ezert kell tanulni a hibakbol:)
2010. ápr. 6. 18:17
 9/33 anonim ***** válasza:

sztem nem vagy terhes, nekem egyszer menzesz előtt 2 nappal kiszakadt a gumi és minden belém jött és nem lettem terhes.

ha nem jön meg csinálj tesztet ennyi.

2010. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
megjott a menzeszem:D...mostmar biztos nem vok terhes?
2010. ápr. 8. 12:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!