Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők és a férfiak ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők és a férfiak ha együtt vannak ugyanazt érzik?

Figyelt kérdés
Erre van valami tudományos magyarázat?
2009. jún. 23. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Orvosok szerint, ha egy nő el tudja érni a hüvelyi orgazmust,akkor az kb. 10szer nagyobb, mint a férfiaké.

De ezt nem tudhatjuk biztosra!

25/L

2009. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, mivel a nő nem tudja milyen a férfi orgazmusa, a férfi meg, hogy milyen a nőé...
2009. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem, mivel semmi értelme nem lenne, ha a férfiak kevesebbet kapnának a természetanyától :D Pláne, hogy a nők többször is eltudnak menni...sztem nem :P
2009. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, valahol láttam a neten egy grafikont: mert igenis müszerekkel lehet mérni! Tehát a férfiaké egy hirtelen emelkedő tüimpulzos, ami 2-3 másodpercig tart. Ezzel szemben a nőké egy lankásabb , lassab emelkedő,, de igen intenziv 8-10 másodperces , nem is igazán csúcs, hanem egy vizszintes hegytető. Majd egy szintén lankásabb hosszabb ideig tartó visszaesés. Ha hülyeséget irtam, elnézést...
2009. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem tuti hogy a nők tudnak nagyobbat élvezni, már csak azt nézzük mikor élvez a nő teljesen önkívületén esik és sikít vagy csak hangossabb hangot ad ki, ezzel szemben a férfiak meg nem is adnak olyan hangot ki, nem beszélve arról hogy a férfiak egy két másodpercig élvezik, de a nők sokkal hosszabb ideig.
2009. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem bár máshogy vagyunk felépítve, de nagyon hasonlít a két reakció, szerintem szinte egyforma lehet.
2009. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó előtti válaszadó:akkor bizony a csajok reggeltől estig dugnának. Már magamból indulok ki: amit és szeretek, és jó, azt reggeltől estig csinálnám!!!
2009. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves utolsó válaszoló!

Vannak olyan nők akik reggeltől estig csinálják pl.: prostik, de most ennyi erővel ha valaki szereti a csokikrémtortát akkor egyen azt reggeltől estig minden étkezésnél? Mert az is jo, finom!

2009. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, kedves utolsó válaszadó... Ez biza igy van, de? Ha lehetne választani egy csokitortát egyek napi 3x vagy egy jó nővel szeretkezni, asszem tudom a választ....
2009. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!