Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nektek bejön a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek bejön a nagy bimbóudvar? Vagy inkább a kicsi?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt szerencsém mindkettőhöz. Az jön be a legjobban, ami a barátnőmnek van :) Szóval az nem számít mekkora, mindkettő szép.
2009. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább a kicsi és rózsaszín, de ha arányos a testhez a nagy is okés lehet :-)
2009. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem nagy és sötét.. de valamikor kivilágosodik egy kicsit. ( lehet csak fényviszonyok miatt látom így) teltebb lány vagyok..( nem kövér, csak egy picit molett) de félek, hogy a barátomnak nem tetszik és ezért lefeküdni sem merek vele.. szégyellem a testem :S

22hónapja vagyunk együtt.. 17/L

2009. jún. 23. 15:15
 4/6 anonim válasza:
91%
Én konkrétan nem a kérdésedre fogok válaszolni,de.. Én se vagyok vékony és van barátom. Ha szeret a párod,akkor szeretkezés alatt is fog szeretni és után is és a tested is :) Engem is nagyon szeret a párom,így ahogy vagyok! És szerintem nálatok is erre van esély,főleg ha ilyen sok ideje együtt vagytok! Szóval ne szégyelld magad:)
2009. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Nehogy már ilyen apróság miatt izgulj!

Számomra mindegy milyen, csak olyané legyen akit szeretek!

2009. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én sem vagyok dagatt de van elesleg és én is eléggé szégyelöss vagyok nekem az segitet hogy sötétben esetleg pár gyertya mellett nem lát olyan jol az ember! és már rájöttem hogy tökmindegy hogy nezek ki vagy milyenek tartom magam neki pont igy vagyok a jo és már az se zavar ha ényes napal szeretkezünk! :) De ha ugy jobb meked probáldki sötétbe nekem bevált
2009. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!