Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? (csak lányok válaszoljanak ha lehet és ha lehetséges akkor normális válaszokat)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de még nem szólítottam meg. Egyik ismerősöm odament ahhoz a lányhoz úgy hogy nem tudtam róla és elmondta neki hogy nekem bejön csak bátortalan vagyok, hogy megszólítsam ezért próbáljunk meg valahogy beszélgetni. A lány azt mondta jó, majd kijön és beszélgetünk. Erről mi a véleményetek? A lány csak azért mondta ezt mert félt nemet mondani? Szerintetek ez ciki?
2012. máj. 2. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, akkor nem ciki. Aranyos.

Nem hiszem, hogy félt volna nemet mondani közvetítőn keresztül. Ha csak nem az ukrán maffia tagjai vagytok. Vagy csak az ismerősöd. Akkor lehet, hogy félt.

2012. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2012. máj. 2. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Namost... odajön hozzám egy srác, hogy a haverjának bejövök, csak fél odajönni hozzám.

Ahham. Jóféle kapcsolat lesz ez, nekem nem különösebben imponálna a dolog. Majd a haverotok közvetíti a dolgokat vagy mi? Ne legyél már ennyire mulya, menjél oda a csajhoz és beszélj vele. Látod, a haverodat se küldte el...

2012. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi gáz ha valóban a tudta nélkül intézkedett az ismerőse. Nem kell ezt ilyen magas lóról kezelni. De kérdező, ezek után már te menjél oda a lányhoz. Hátha megértőbb egy kicsit mint az előző válaszoló, és átérzi, hogy miért félsz. Csak nincs nagyra magával, bár benne van a pakliban:)
2012. máj. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. máj. 3. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!