Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Honnan tudhatom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Honnan tudhatom, hogy egy lánynak/nőnek tetszem, de legalábbis nem vagyok a számára közömbös? Milyen gesztusokat és jeleket lehet észre venni?

Figyelt kérdés

Régóta nem voltam lánnyal, de még csak randizni se randiztam. Én nem vagyok az a kimondott buliban csajt felszedő, inkább az a hézköznapi " utcán, munkahelyen, suliban" ismerkedős, de mint mondtam, mostanában nem találom magamat elég bátornak, felkészültnek.

Ezért önbizalomhiányban szenvedek :S

Továbbá nagyon is érdekel, a fentiekben megfogalmazott kérdésből adódóan, hogy a nők milyen jeleket küldenek a számukra tetsző férfiaknak? Szeretném megismerni nők, de férfiak tapasztalataiból, a nők gondolkodását, gesztusait ilyen helyzetekben.

Jelenleg egy idősebb hölgy tetszik, ezért is szeretnék segítséget kérni, nem szeretnék nagyot koppanni, mert én az ilyen dolgokat komolyan veszem.


Kérlek Titeket, hogy csak normális válaszokat adjatok.


2012. máj. 2. 23:00
 1/2 A kérdező kommentje:

Nálam idősebb hölgy. Tehát ne gondoljatok öregre. :D

30 éves, én pedig 23.

2012. máj. 2. 23:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ha tetszik valaki, akkor sokszor próbálom vele felvenni a szemkontaktust, jobban oda figyelek rá, keresem a társaságát..

Vidámabb vagyok,"kivirulok" ha a közelemben van.

A megjelenésem is "igényesebb"

De mindenki más..

Most így konkrétabbat nem tudok írni.

2012. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!