Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki azért sikertelen a párkeresésben mert csúnya? (vagy legalábbis azt gondolja magáról)

Figyelt kérdés

Érdekes módon ezen az oldalon már sok fiút láttam, aki azt írta, hogy azért nem volt még barátnője mert csúnya, de lánytól még nem láttam ilyet. Ez véletlen is lehet, ezért kérdezem hogy van-e ilyen lány.


Olyan lányokkal már beszéltem, ismerek olyanokat akiknek súlyproblémáik vannak, és emiatt nehezebben találnak párt, de még nekik is van időnként pasijuk, ők is tudnak valamivel csábítani. És olyan a lányokkal is beszéltem akiknek még idősebb korban sem volt pasijuk, de ők sem említették, hogy a külsejük lenne az ok.


Ezekből az következne, hogy a lányok nem lesznek sikertelenek a párkeresésben, ha csúnyák?


Egyébként tudom, hogy a szépség relatív, és lehet minden lány tetszik valakinek, például én még nem láttam olyan lányt, akit csúnyának mondanék ha ápolt és nem nagyon túlsúlyos. Amikor fentebb a csúnya szót használtam akkor is inkább arra gondoltam, hogy ők annak gondolják magukat, de nem biztos hogy azok.


2012. márc. 16. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sokan gondolják azt, főleg a lányok. Mert a nőknél inkább számít a külső, mint a fiúknál. Nekem 20 éves koromig nem volt fiúm, meg voltam róla győződve, hogy aggszűzként halok meg, mert olyan ronda vagyok. Most ahogy nézegetem a képeket, szerintem nagyon szép voltam. Csak a szüleim úgy neveltek, hogy mindig megaláztak.

30/N

2012. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
igen, van.
2012. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Első válaszoló. Nem tudnál felrakni egy képet, nagyon érdekes amit írtál...
2012. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Pedig sokan vannak.

Én sem vagyok egy nagy szépség. Nem is rajonganak körbe a fiúk.

2012. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát ja, van. Csúnya vagyok, nincs pasim. Ez van.
2012. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
ha lefogynék lenne pasim, nem is akármilyen...
2012. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Tudom, hogy nem látnak csúnyának az emberek, látom a férfiak tekintetét, hogy vonzódnak hozzám, de valamiért, amikor bármire sor kerülne akkor én érzem magam kevésnek és inkább lelépek.
2012. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
én nem vagyok csúnya, meg semmi gond velem, általában mindig akad valaki aki megkörnyékez, és még sincs kapcsolatom. na? :D
2012. márc. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Aj, lányok!


Pedig higgyétek el, nem kell tökéletes külső, én már szerettem olyan lányba, akit haverjaimnak csúnyának tartottak.

De én a jellemébe szerettem.


22/F

2012. márc. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Én úgy nézek ki, mint Mona Lisa. Ő nagyon ronda szerintetek?
2012. márc. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!