Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bejössz egy lánynak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejössz egy lánynak mennyi esély van rá hogy ő hamarabb hívjon fel téged mint te őt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
0,00000000000000000000000000000000001%
2012. máj. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor van esély :))
2012. máj. 3. 07:33
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
nagyon-nagyon kevés
2012. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha rámenősebb a csajszi, akkor simán felhív ő is, ha viszont régimódibb, akkor ő vár arra, hogy te hívd fel...
2012. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy felhív, vagy nem. Mindenki tudja ezt, aki tanult valószínűségszámítást. Konkrétan a valószínűsége 1/2-ed. :)
2012. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lányok szeretik, ha "vadásznak rájuk", benned meg nincs ősi vadász ösztön? Hívd már fel!!!

Lehet szétrobban a csaj, hogy mikor hívod már. Ha ő nem mer hívni téged, lehet elszalasztod, mert azt gondolja nem jön be neked, vagy nem érdeklik a nyuszika fiúk.

Kapd össze magad!

2012. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Valószínűleg nem sok...


Tapasztalatom szerint a legtöbb nő még manapság is úgy gondolja, hogy ez a férfi (vagy a dominánsabb fél)dolga. Inkább lekaparják a falat kínjukban, de ők aztán nem hívnak fel! Egyszer felhívott az egyik haverom, hogy hívjam már fel a hölgyet, mert 2 napja a telefonnál ül, a vacsorát is a mellette lévő fotelban eszi meg...


A lazább csajok (igazából az ilyen ribancokra gondolok most :D) pedig lehet, hogy felhívnának, de ők általában nem veszik komolyan az ilyesmit és épp azért nem hívnak.

Tehát nagyon kevés nő van, akiben egyáltalán felmerül, hogy ő keressen és adott esetben még meg is teszi.


Én nő vagyok és simán felkeresem a srácot/lányt. Nem különösebben érdekel, hogy mit gondolnak erről mások (vagy akár a célszemély). Ha úgy érzem, hogy nekem már hiányzik akkor hívom én.

De hozzá kell tennem, hogy nálam is nagyon kevés lány szokott kezdeményezni. Volt pár olyan barátnőm, aki szinte rajongott értem, tényleg magam is meglepődtem, mennyire imád. Mégsem kerestek soha!!! Legalábbis az elején nem nagyon akartak/mertek, csak néhány hét múlva vált kölcsönössé a "telefonálgatás".


Véleményem szerint, ha már megtörtént az ismerkedés vagy adott valami jelet, akkor hívd te. Vagyis ha komolyan gondolod és jutni is akarsz valamire...

Úgyis észreveszed, ha már nem érdekled különösebben és akkor nem keresed többet.


Nálam általában nem telik el 24 óra aközött, hogy elválunk és újra beszélünk msnen vagy találkozunk vagy bármi. Persze általában csak olyannak adok/kérem el az elérhetőségét, akivel jól kijövünk és mindkettőnket fellelkesít a másik társasága. Sosem értettem, miért kell x napot várni, ha egyszer vágyunk egymás társaságára.

Nevetségesnek tartom, ezeket a felesleges szabályokat, amikkel ráadásul maguknak okoznak kellemetlenséget az érintettek.

2012. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem először a barátnőm hívott, de nem magánügyben. Vagyis nem tudhatom, hogy volt-e benne ilyen szándék, de így megtudtam a telefonszámát. De innentől kezdve már én kezdeményeztem. Tehát gyakorlatilag megadta a számát, ha nem is tudatosan.
2012. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kib@szott na 0, azaz NULLA!


Nők még 1 smsre sem képesek visszaírni, amin élet vagy halál múlik. Ezek után majd ők fognak keresni téged?? Milyen kitalált mesevilágban élsz te?

2012. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%? :D Mondjuk gondoltam, hogy nem leszek népszerű a válaszommal.
2012. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!